transformacje - proficiency

Temat przeniesiony do archwium.
1. The ministers were clearly felt by the president not to have acted swiftly enough. /opinion/

The president was clearly .................... acted swiftly enough.

2. I'm glad we managed to get out of there: it was hell. /made/
I'm glad we .................. there: it was hell.

3.Theo is the most infuriating person I've ever met. / more/
I've yet ...... Theo.
and one more ...

4. This type of car used to sell very well before they started producing the more modern 302. /less/
Since they started producing the more modern 302 .......... well.

mam jakies pomysly, ale nie jestem ich pewna.
dzięki za pomoc , sugestie.
3) to meet more infuriating person than

2) made a getaway

1)?? of the opinion that the ministers hadn't
2.I'm glad we made off there:it was hell.

made off-umknąć

Jak masz jakieś trudne zadania do CPE to prosze o kontakt na maila:

[email]

Sama się aktualnie przyuczam do tego egzaminu.Niestety mało osób w podobnej sytuacji ujawnia się na forum,a chętnie nawiązałabym kontakt z takimi ludźmi.
ma być pomiędzy 3-8 słów, wiec nie moze byc 'made off' - bo to dwa słowa.

nie zdaje proficiency, ale robie różne rzeczy na tym poziomie tak dla siebie (chodze do IH na prof przede wszystkim zeby sobie pogadac i odświeżyc - choć troche mi sie tam nudzi :- ale anglik sympatyczny ;) :)) ale jest fajnie)

skontaktuje sie z tobą chetnie to sobie pouzgadniamy rozne wersje, bo mam tego wiecej, ale sobie poradzilam.

masz GG???
a to co jest w tym drugim punkcie?
1. jak La Belle
2. made our way out of.
3. yet to meet A more... jak La Belle
>2. made our way out of.

no tak, na najprostsze rozwiązania to czasami najtrudniej wpaść.
:)
...we made it out of there
Masz rację,kolejne odpowiedzi są lepsze.Nie popatrzyłam na ilość wyrazów.Fakt,że proste rozwiązania najtrudniej znaleźć bo jak człowiek myśli o poziomie trudności ćwiczenia to szuka kruczka i myśli "to nie może być to bo to przecież za proste".I niby człowiek dorosły a watakich sytuacjach czuje się jakby znów był w podstawówce.
Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz się ze mną skontaktować.Fajnie,że też lubisz ten język a nie tylko uczysz się z przymusu.
A proppos-gg.Narazie nie mam.Pewnie założę-miałam kiedyś ale rozsypał mi się system i od tego czasu nie mam.Dam ci znać jak założę.
...302, this type of car hasn't been selling very well

Tak mi sie wydaje
To fakt, lubie :) Wielu znajomych dziwi sie, ze jeszcze chce mi się chodzić na jakiś kurs ...

zaraz coś do Ciebie skrobnę

amused, mg, xl1 i ktoś jeszcze - DZIĘKI ZA POMOC :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa