Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Temat przeniesiony do archwium.
what drives parents to distraction in children.
mostly to drive me crazy wynki their learning. often they are not too good so I'm nothappy. makes me rage and their relationship to me. hearing the words that sound
if I was their peer nervous. reasons which make the next that I fall into a frenzy areconflicts with the law, the use of drugs or even bad behavior in public.
although I have replaced a lot of sales in that drive me crazy with my kids is worth to mention also about the destruction of family events. although this happens rarely and so the effects of this are huge.
I think that the completion my statement about what makes me mad at my children.

co doprowadza rodziców do szału u dzieci.
najczęściej do do szału doprowadzają mnie ich wynki w nauce . często nie są one zbyt dobre więc nie jestem zadowolony. szał wywołuje u mnie także ich stosunek do mnie . słysząc słowa które brzmiąjakbym był ich rówieśnikiem denerwuje się. kolejnymi powodami które sprawiają iż wpadam w szał są konflikty z prawem ,zażywanie używek czy też choćby złe zachowanie w miejscu publicznym .choc wymieniłem już wiele żeczy które doprowadzają mnie do szału u moich dzieci to warto wspomniec także o niszczeniu rodzinnych imprez . choc zdarza się to żadko to i tak skutki tego sa wielkie.myślę iż tym zakończe moja wypowiedz o tym co doprowadza mnie do szału u moich dzieci.

..........................................................................

what drives kids mad at their parents'
mostly to drive me crazy when you do not want to let me go to the party even though I'malmost an adult, or if discredit me among their peers. also often come in without knocking into my room and tell me to clean up while I'm at home. rage make me wellwhen I come up with penalties for sheet metal case.
I think that the completion my statement about what makes me mad at my parents.



co doprowadza dzieci do szału u rodzicównajczęściej do do szału doprowadzają mnie gdy nie chca pozwolić mi iść na impreze choć jestem już prawie pełnoletni lub gdy kompromitują mnie wśród rówieśników. często także wchodzą bez pukania do mojego pokoju i każą mi sprzątać chociaż jestem u siebie . szał wywołują u mnie także gdy wymyślają mi kary za błache sprawy.myślę iż tym zakończe moja wypowiędz o tym co doprowadza mnie do szału u moich rodziców.
slaby ten translator.
Nie wiem, po prostu nie wiem, jak ludzie moga myslec, ze takie bzdury jak i calkowity belkot, ktory ktos ma sprawdzic nawet przypomina jez. ang. No nie wiem.
Wez sie za nauke jezyka, a nie za przyciskanie klawiszu glupiego translatora - z tym to jest wszystko do dup....