Definicje

Temat przeniesiony do archwium.
Czy wie ktoś gdzie znajde definicje polskich słówek w języku angielskim
hej, a duzo ich masz?? moze ''wrzuc'' je na forum to z pewnoscia beda tacy co podziela sie swoja wiedza:)

pozdr
Mam takie:
junior manager
accounts manager
department manager
expense account

Jeśli ktoś ma, to będę bardzo wdzięczna za pomoc
junior manager - kierownik niższego szczebla

accounts manager - kierownik księgowości
ALE:
account manager - kierownik odpowiedzialny za współpracę z klientami

department manager - kierownik działu

expense account - wydatki sluzbowe/na koszt firmy; rozliczenie wydatkow


nie wiem czy takie tlumaczeni ci wystarczy...
daj znac jak cos
pozdr
Dzieki za checi. Te tlumaczenia ja znam;) Szukam tylko definicji tych slowek, definicji w jezyku angielskim. Ale dzieki za pomoc
ACCOUNT MANAGER: The job title for a person whose primary responsibility is to work with customers on renewals to keep the rental agreements in good standing. In some companies, the Account Manager also delivers the merchandise, demonstrates its use, explains the rental agreement to the customer and receives the initial payment.

DEPARTMENT MANAGER: these managers control and operate an entire department and the personnel within. These managers generally give the day to day operational orders within the department, conduct disciplining of employees, and conduct employee reviews. These people are generally assisted by Supervisors, who are a form of management, but posses only the powers of seniority and signing of orders and rainchecks

EXPENSE ACCOUNT: an account to which salespersons or executives can charge travel and entertainment expenses


tyle znalazłam

pozdrawiam :-)
Wielkie dzięki :*
Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc;)
Mam jeszcze takie pytanko, czy potraficie to rozszyfrowac

fund manager
www.ling.pl - polecam ten słownik naprawdę wiele haseł już nieraz mi tyłek ratował;p
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa