Co oznacza to zdanie?

Temat przeniesiony do archwium.
W książce face 2 face advanced (str. 9) jest ćwiczenie, w którym są zdjęcia czterech ludzi, a pod nim polecenie:
Who would you expect men, women and teenagers like the ones in the photo to confide in: a) their friends? b) both friends and family? c) somebody else? d) no one?

Co oznacza to polecenie? Czy chodzi o to bym zgadł, komu (według mnie) każda z tych osób na obrazku mogłaby się zwierzyć? Bo jeśli tak, to mi coś nie pasuje. Ja bym powiedział tak:

Who do you expect men, women and teenagers like the ones in the photo would confide in: a) ... b) ...

Co to za konstrukcja w tym oryginalnym zdaniu? Dziękuję z góry za odpowiedź.
mozna powiedziec 'expect that sb does sth', ale można też 'expect sbd to do sth'
who would you expect... jest grzeczniejsze niż 'who do you expect'
expect sb to do sth ! To mi wszystko wyjaśnia! Dziękuję!
Cytat: mg
mozna powiedziec 'expect that sb does sth', ale można też 'expect sbd to do sth'
who would you expect... jest grzeczniejsze niż 'who do you expect'

expect that sb does sth czy expect that sb do sth? to nie jest cos z subjunctive?
I expect that you have read about the subjunctive and know when it is used. :-)

Jak widzisz expect nie sluzy do wyrazenia zyczen, ale przypuszczen na temat przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci, tak jak np. think, consider albo believe.
Cytat: mg
mozna powiedziec 'expect that sb does sth', ale można też 'expect sbd to do sth'
who would you expect... jest grzeczniejsze niż 'who do you expect'

ale tutaj raczej chodzi o przypuszczenie, a nie o forme grzecznosciowa, stad uzycie would
tak, źle się wyraziłem. Z drugiej strony 'who do you expect" byłoby bardziej natarczywym pytaniem, stąd napisało mi się, że would jest 'grzeczniejsze'
Cytat: mg
I expect that you have read about the subjunctive and know when it is used. :-)

Jak widzisz expect nie sluzy do wyrazenia zyczen, ale przypuszczen na temat przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci, tak jak np. think, consider albo believe.

fakt, he is expected to, nie pomyslalem o tym ;]
Temat przeniesiony do archwium.