Czasy gramatyczne

Temat przeniesiony do archwium.
Witam dostałem dzisiaj taką prace domową
Uzupełnij luki wyrażeniem w odpowiednim czasie teraźniejszym (P.S P.C P.P P.P.C.)

1 My mom (love)............ animals.
2 Where (you/be).................? It's 11p.m. now!
3 My (clean) ......................the floor since the morning.
4 (I/already/finish) ...................it!

oczywiście są to tylko 4 zdania z 55 w których nie mam zielonego pojęcia jaki czas został wykorzystany w poszczególnych zdaniach. I tu moja prośba wytłumaczcie mi po czym poznać użyty czas i jak poprawnie to powinno wyglądać
1. milosc do zwierzat ma sie na cale zycie, prawda? Nie na chwile
2. gdzie byles do tej pory
3 ciagla czynnosc trwajaca od pewnego czasu do teraz
4 juz skonczylem - jaki tu jest proiblem?
czyli będzie 1 loves 2 you benn 3 dalej nie wiem 4 I finish alredig it! ?
1 tak
pozostale nie.
jak sobie poradziles z 51 zdaniami, skoro masz takie trudnosci?
zapytaj się mojej nauczycielki;p uczę się się 3 rok i ona uważa że w klasie maturalnej nie będzie tłumaczyć takich rzeczy bo nie ma czasu...
no wlasnie, powinienes to umiec.
pewnie powiedz jeszcze że to moja wina 1 kl poszła na naukę kolorów itd w 2 kl było to samo ale już z inną nauczycielką która na dodatek ciągle była chora 3 kl znowu z inną...
wyjaśnisz mi co powinno być w 2,3,4?
to, co napisalem, powinno wystarczyc, jezeli zrobiles pozostale 51 przykladow dobrze.
wiesz co to jest bez sensu nowej matury i tak nie zdam co z tego że ja chcę się nauczyć jak nikt tak na prawdę nie chce mi wyjaśnić tego dla twojej świadomości mam 55 przykładów z których zrobiłem 1 z Twoją pomocą
ale Ty chcesz, żeby ktoś wytłumaczył wszystkie zasady użycia kilku czasów. I masz pretensje, że 'nikt nie chce Ci pomóc'.
Co sam zrobiłeś? Jakie masz ksiązki do gramatyki? Próbujesz cokolwiek zrozumieć z angielskiego w ogóle?
jak powinno wyglądać to zdanie what (you/do)..... now - co ty teraz robisz what you doing now? lub what dos you now?
Witam wszystkich czy mógłby mi ktoś pomóc z zadaniem? Proszę o rozwiązanie tego testu:
Zdjęcia testu:
http://imageshack.us/g/840/dsc02132b.jpg/

Ponieważ już coś mam rozwiązane jednak boję się,że jest coś źle. Z góry dziękuję;)
edytowany przez Paul666: 24 paź 2011
Temat przeniesiony do archwium.