Pomoc w przetłumaczeniu Kilku zdań na rozmowę kwalifikacyjną.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Tak jak w temacie niedlugo czeka mnie rozmowa do pracy w Holandii i jest to rozmowa w polskim biurze, także wystarczą podstawowe tłumaczenia i zwroty, bądź poprawki tego co sam przetłumaczyłem. Podane są też podstawowe pytania na takiej rozmowie.


---------------------------------------------------------------------------------------
Tell me about yourself?

Witam.Mam na imię Grzegorz.Ukończyłem szkołę średnią i zdałem maturę.Do tej pory nie pracowałem za granicą.
Większość mojego doświadczenia jest związana z pracą magazyniera i operatora wózka widłowego.
--------
Hello. My name is Greg. I graduated from high school and I passed the exam of maturity. So far I have not working abroad.
Most of my experience is related to the work of warehouse and a forklift operator.
---------------------------------------------------------------------------------------
What are your hobbies?

Moje hobby to piłka nożna, siatkówka i gry komputerowe.
--------
My hobbies are football, volleyball and computer games.
---------------------------------------------------------------------------------------
What are your salary expectations?

Moje oczekiwania finansowe są zgodne z tymi podanymi przez Państwa. Zależy mi na tym żeby odłożyć trochę pieniędzy.
--------
My financial expectations are consistent with those given by you. I intend to put aside some money.
---------------------------------------------------------------------------------------
What is your biggest weakness?

Jestem osobą wrażliwą i podatną na stres.
--------
I am a sensitive and vulnerable to stress.
---------------------------------------------------------------------------------------
Why should we hire you?

Jestem osobą pracowitą, lojalną i godną zaufania. Umiem pracować w zespole. Nie mam żadnych nałogów i zależy mi na zdobyciu cennego doświadczenia.
--------
I am a hardworking, loyal and trustworthy. I can work in a team. I have no addictions and I care to gain a valuable experience.

Pozdrawiam :)
.
edytowany przez sal1: 06 maj 2012

Hello. My name is Greg. I graduated from high school and I passed the MATURA exam. 'of maturity' (niepotr). So far I have not 'working' WORKED abroad.

My financial expectations are consistent with those given by you. 'I intend to put aside some money' (nie wiem, czy ja bym w ogole takie cos mowila - bo przeciez nikogo to nie powinno interesowac co zrobisz z zarobiona forsa - czy je wydasz, na kobiety, ksiazki, piwo)

I am 'a' (niepotr) sensitive and SOMETIMES vulnerable to stress.

I am 'a' (niepotr) hardworking, loyal and trustworthy. I can work in a team. I have no addictions and I 'care' WANT to gain a valuable experience.

dziękuję :) Zależało mi na tym, aby tak pobieżnie przygotować się do tej rozmowy, ponieważ ciężko mi się wyluzować podczas takiej rozmowy w obcym języku.. Czegoś nie zrozumiem albo nie dosłyszę i się zawieszam.. Pamiętam to z czasów matury i słynne "Could you repeat?" :) Języka nie używałem od kilku lat, więc ciężko będzie na żywca nie palnąć jakiejś głupoty, no ale zobaczymy.. :D
Moze tez zapytaja sie : What are your strengths? - tak, ze i na to przygotuj odpowiedz.
Napewno tez bedzie: Have you any experience? Why do you want this particular job?

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie