Proszę o przetłumaczenie tego tekstu. Bardzo mi zależy

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Dziś chciałabym opowiedzieć wam o moim zainteresowaniu jakim jest czytanie książek. Tak więc lubię książki i w każdej staram się odnaleźć jakieś przesłanie. Chciałabym wam opowiedzieć o moim ulubionym pisarzu jakim jest Harlan Coben to autor kryminałów powieści i thrillerów. Wybrałam go ponieważ uwielbiam jego książki, są pełne niespodzianek chce się jak najszybciej przeczytać aby odkryć jak się skończy. Nie mam swojej ulubionej książki ponieważ bardzo trudno jest wybrać bo każda w jakimś sensie jest niesamowita. Lecz książką która najbardziej mnie urzekła była Tell No One, gdy tylko ukazała się na półkach księgarskich stała się przebojem . Po tej książce Harlan Coben stał się bardzo popularny i zyskał wiele fanów którym jestem także ja. Na jej podstawie powstał film którego niestety nie oglądałam ale mam zamiar. Harlan napisał wiele innych książek które bardzo lubię miedzy innymi serię z Myronem Bolitiarem.
A Tobie chciałoby się odrobić pracę domową za kogoś?
Dlaczego ktokolwiek ma się wysilać bardziej niż Ty?
Przetłumacz sama i daj do sprawdzenia.
Śmieszy mnie to bo nie wiesz do czego mi to potrzebne, a nawet mnie nie znasz i nie masz pojęcia ile mam rzeczy do zrobienia. Skoro jesteś taki mądry/a może wykażesz się wiedzą i może przetłumaczysz a nie skrytykujesz. Bo chyba to forum jest od tego aby otrzymać pomoc a nie krytykę, jeśli czegoś się nie umie zrobić .
Cytat: paaat
i nie masz pojęcia ile mam rzeczy do zrobienia.

Powiedz to nauczycielowi. Zrozumie.
Cytat:
Bo chyba to forum jest od tego aby otrzymać pomoc a nie krytykę, jeśli czegoś się nie umie zrobić .

Tak, zaproponowałem pomoc. Ty nie chcesz pomocy, tlyko żeby ktoś zrobił wszystko za Ciebie.
Może najpierw powinieneś/aś sprawdzić pisownię. I jeśli ma się za nauczyciela osobę bardziej niekompetentną, niż pies przybłęda, która sama nie umie angielskiego to nie można oczekiwać, że jej uczniowie coś będą wiedzieli. Bardzo dziękuję za pomoc i skoro tak bardzo chcesz zaoferować pomoc, sama sobie przetłumaczę i zgłoszę się do Ciebie o sprawdzenie ;)
"sama sobie przetłumaczę i zgłoszę się do Ciebie o sprawdzenie ;)"

przecież o to chodzi!
jeśli serio chcesz sprawdzić to dobrze, ale nie dziś już bo mam coś innego do zrobienia teraz ;D
tlumaczysz sama i dajesz na forum - ktos prawdopodobnie sprawdzi.
Temat przeniesiony do archwium.