inwersja. pomoc przy zadaniu z inwersji.

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 63
poprzednia |
Inversion to express emphasis.

1. Three days passed before we arrived at the first oasis (not until).
2. The accused never expressed regret for what he had done (at no time).
3. Hardly had the ship left the port when a violent storm developed (soon after).
4. Shila didn't understand much what was happening (little)
5. I haven't felt so alone before (never).
6. When I arrived at the airport I realised I had forgotten my passport (no sooner).
7. He like bungee jumping and loves zorbing too (not only, also).
8. I remembered to call Mary when I found my address book (only).

proszę o pomoc bo mam nóż na gardle...
zrob sam, ktos sprawdzi.
niby dlaczego mamy pracowac wiecej od Ciebie?
gdybym umiał tobym zrobił... nie pisze dlatego, że mi się nie chcę. zrobiłem, ale miałem zero punktów (jak nie wierzysz wyślę ci print screen). jeszcze raz proszę o pomoc.
To poczytaj sobie o tym, co?
https://www.ang.pl/gramatyka/zdanie/inversion

zawsze tak sępisz od innych? Nieładnie.

i sprawdź, co znaczy 'pomoc'.
po prostu nigdy nie przerabiałem tego tematu, nie wiem o co chodzi, a mam e-lektorat, więc nauczyciel mi nie pomoże. p.s. ja tylko kulturalnie proszę i zaznaczam, że tego nie potrafię... to ty nieładnie to określasz (sępić?). nie zawracałbym nikomu głowy, gdyby to nie było istotne, gdyż wiem, że to komuś zajmie czas p.s.2 jeśli nie chcesz to nie pomagaj - prosta sprawa. zwłaszcza, że jeśli ktoś wie o co w tym chodzi, skleci te 8 zdań.
Nie rozumiesz: chodzi o to, żebyś Ty się czegoś nauczył. Naprawdę uważasz, że ludzie siedzą tu, żeby odrabiać za innych prace domowe? Dobre, sam też to robisz? Chciałoby Ci się odrabiać za innych pracę domową?
Więc uszanuj zasady, które wyznaje tu dużo pomagających, i ogarnij temat, a potem sam odrób pracę domową.
Albo zmień ten e-lektorat, skoro dają tam ćwiczenia z zagadnień, których wczesniej nie wyjaśniają. pewnie co chwila masz takie kłopoty, bo to zły e-lektorat jest. Zgłoś to odpowiednim władzom.
niemozliwe zebys nie przerabial. Przelec szybko notatki jak to sie robi , to nie jest trudne i napisz jak ci wyjdzie
zgłoszę to obecnemu rządowi (hehe!). nie pierdol mi tu chłopcze takich mądrości... nic nie mogę teraz zmienić, pojmij to! nigdy w życiu bym o nic nie poprosił, gdybym naprawdę owej pomocy nie potrzebował. nie miałęm styczności z angielskim trochę czasu i wypadłem z obiegu zresztą (na marginesie).
thanks for help, genius.
na patrz, a pisales, ze prosisz uprzejmie. Szkoda, ze od razu przechodzisz do wulgaryzmow.
Nie chesz sie uczyc, nie ucz sie. Towje wypadniecie z obiegu nie obchodzi nas, skoro nie chcesz sie uczyc. Miales pewnie caly semestr albo i rok, zeby wrocic do obiegu.
Zaplac komus, zeby zrobil to zadanie za Ciebie, albo czekaj na frajerow, ktorzy tez sie zdarzaja na tym forum.
Dam Ci jedno dla przykladu:
5. Never have I felt so alone before.
no bo nie życze sobie, abyś mnie pouczał i mówił co mam robić bo o niczym nie wiesz i to trochę absurdalne. jasne, że nie obchodzi, więc po co mi tu morały prawisz. sorry for dirty words dude!
ja nie szukam jelenia tylko pomocy, za którą podziękuje i jeżeli będę w stanie to się odwdzięczę bo coś tam mogę jeszcze napisać w języku shakespeara ale inwersja to nie moja mocna strona...
ja i wielu innych pomagajacych tutaj jestesmy nauczycielami.
Nie chcesz sie uczyc, nie ucz sie, ale nie pros o 'pomoc', bo to nie jest pomoc tylko sepienie i szukanie jelenia.
Trace czas z Toba.
odrobienie pracy domowej za kogos to nie jest wcale POMOC.
może jesteś nauczycielem dusz? Napisałem: NEVER HAVE I FELT SO ALONE BEFORE - to także było źle a tak napisałem...
http://www2.zippyshare.com/v/5[tel]/file.html
potwierdzenie, że już to robiłem i się nie popisałem. żebyście mnie tu od cwaniaków nie lżyli...
To wklej to co zrobiles przedtem i moze cos Ci poradzimy.
to ten linkacz na zippy'm.
A moze jednak wpiszesz te zdania tutaj?
Ja nie moge tego otworzyc bo korzystam ze sluzbowego kompa.
edytowany przez fui_eu: 24 maj 2012
ale tam jest potwierdzenie, że po pierwsze: zrobiłem to zadanie, po drugie: że otrzymałem 0 punktów. link waży parę kilobajtów, to nie wirus, luzik. poza tym to screen, więc chyba lepiej...
>>no bo nie życze sobie, abyś mnie pouczał i mówił co mam robić bo o niczym nie wiesz i to trochę absurdalne.

To speirda...aj stad szybko (*&(*^*&%
zgubiłeś chyba "L"?
to celowo i zglos to rzadowi. Ku^%$%^wa jedna. Z toba jak z czlowiekiem a me(*&*nda miesem od razy rzuca.
@sav
tylko raz rzucil miesem, a Ty ile razy?
chyba cztery ..ale jeden sie nie liczy bo yo byla odpowiedz
edytowany przez savagerhino: 24 maj 2012
naprawdę celowo? hmm nie wiedziałem. stary, wszystko gra, wyluzuj się, to tylko forum, wirtualne życie... no to pomoże ktoś? wysłałem link, żeby nie było, że "sępię", "szukam frajera", że niby "chcę zeby ktos to zrobił za mnie" i co?
powinienes napisac: ch-ch-chyba cztery, psze pana :-)
poza tym ja nikogo nie lżyłem tylko użyłem wulgaryzmu bezosobowo. a ty mnie od mend i kurew?
Cytat: mg
powinienes napisac: ch-ch-chyba cztery, psze pana :-)

A to dobre :)
:-)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 63
poprzednia |

« 

Podręczniki językowe