proszę o pomoc w odpowiedzi na pytania

Temat przeniesiony do archwium.
proszę o pomoc w odpowiedzi na następujące pytania
1.Where does CO2 come from?

2.which materials are the easiest and which the most difficult to recycle?

3.what might be the uses of recycled paper?

4.What are the results of the greenhouse effect?
-two positive
-two negative

z góry bardzo dziękuję, pomogliście mi zdać do 3 klasy technikum ; )
Ty nie oczekujesz 'pomocy', ale odrobienia pracy domowej za Ciebie. Dlaczego ktokolwiek mialby się wysilać bardziej niż Ty?
Odpowiedzi na te pytania znajdziesz łatwo w internecie - wpisz np. pytanie pierwsze w Google i zobacz, co wyskakuje. Uwaga: jeżeli przepiszesz odpowiedź, nauczyciel pewnie sie zorientuje, że to nie ejst samodzielna praca.
to są 4 pytania ze 100 które już przerobiłem ale na te 4 pytania nie mam informacji w zeszycie czy też w podr a po wklejeniu tych pytan w google nie dostane odpowiedzi tylko zobacze różne dyskusje na temat emisji co2 czy recyklingu
i to nie jest zadanie domowe tylko sprawdzian więc się nie zorientuje
Cytat: mattbmx
to są 4 pytania ze 100 które już przerobiłem ale na te 4 pytania nie mam informacji w zeszycie czy też w podr a po wklejeniu tych pytan w google nie dostane odpowiedzi tylko zobacze różne dyskusje na temat emisji co2 czy recyklingu

no to stresc taka dyskusje. Albo przetlumacz z polskiego podrecznika, nie wiem, geografii, gdzie to jest opisane. Skoro nie wiesz, skad sie bierze co2
nie chodzi o to że nie wiem skąd się bierze tylko jak dobrać w to słowa typu CO2 bierze się ze spalania węgla, benzyny, ropy... przy tłumaczeniu translatorem są błędy dlatego nie chce bazować na translatorze
skoro masz odpowiedziec na takie pytanie, to znaczy, ze powinienes znac odpowiednie slowka.
jak nie znasz slowek, to je znajdziesz w tekstach w internecie.

do roboty
dłuższy okres wegetatywny? pomóż ; )
a longer growing period
Temat przeniesiony do archwium.