co oznacza pytanie "attractive much?"

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem jak mam je rozumieć. O co pyta osoba, która pisze coś takiego? To jest w ogóle poprawne? Mi się wydaje jakieś dziwne...i nigdy się z takim pytaniem nie spotkałam.
atrakcyjna bardzo?
te much raczej odnosi sie do tego, co po nim nastepuje, np.: attractive much improved bedroom
No właśnie, tylko w tym pytaniu nic nie następuje. Samo "attractive much?" i tyle. Dlatego nie mam pojęcia jak to rozumieć.
a o co ktos pyta? Moze pyta o to, czy jestes dosc atrakcyjna?
ja się spotkałam ze zdaniami typu: Jealous much? i to wtedy można tłumaczyć jako: You're just jealous/ Why are you so jealous? Może jest jakaś analogia tutaj...
Hmm.. Mam konto na zagranicznej stronie i dostałam takie pytanie od kogoś (nie pisałam wcześniej z tą osobą). Na temat mojej urody się raczej nie wypowiada, bo nie mam tam zdjęć. Więc może rzeczywiście pyta czy jestem atrakcyjna. Jeśli o to chodzi, to dziwnie sformułowane pytanie...
I to pytanie było bez żadnego kontekstu, to nie jest podpis pod zdjęciem (może wtedy znaczyć, że coś jest bardzo atraktyjne lub wręcz przeciwnie), komentarz do czegoś?
a może po prostu się Ciebie pyta czy jesteś "dość atrakcyjna" ? czy coś w ten deseń ...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka