PROSZĘ O POMOC - E-MAIL

Temat przeniesiony do archwium.
Mam napisać e-mail do kolegi z Anglii, w którym opowiem o jakiejś osobie poznanej w USA. Ja już napisałem, ale chodzi mi o to żeby praca była bardziej zaawansowana. Proszę o zastosowanie różnych czasów, form gramatycznych (przydałyby się Phrasal Verbs, zastosowanie strony biernej itp.) Chodzi o to żeby praca i słownictwo były bogate (np. zamiast 'we often were meeting', niech będzie 'we were spending a nice time together') Ma być do 100 słów. Tematyka pracy ma być mniej więcej taka:

Hello Mark!
We haven't seen each other for a long time. I hope you're healthy and happy.
I'm writing this e-mail to tell you a story about some boy from USA. I met him last holiday when I was with my family in that country. We were spending a nice time together and talking about our countries. He told me a lot of things about United States. We visited few places in New York which I really liked. I'll never forget that holiday because they were very fantastic.

Z GÓRY DZIĘKUJE ;)
no daj spokoj, dlaczego ktos ma sie wysilac bardziej niz Ty?
sam wymysl bardziej skompikowane zdania. Jezeli nie potrafisz, to znaczy, ze takie zadanie na razie Cie przerasta i napisales prace na wlasciwym dla siebie poziomie.
chodzi mi o to że ja mogę to napisać ale wtedy zrobię sporo błędów dlatego proszę o pomoc kogoś kto lepiej zna ang
jak zrobisz blad, to ktos tu wytlumaczy, na czym blad polega, i czegos sie dowiesz.
Nie chcesz sie uczyc wiecej, niz juz wiesz?
chcę, więc gdyby ktoś dałby mi taki tekst to nie spisałbym go na sztukę, tylko przeanalizował kilka razy.
nie, nap[isz sam. To, co napisałeś i wkleiłeś kilka razy, to robota translatora. Nie masz szacunku dla osób, które mogłyby Ci pomóc, gdybyś pracował samodzielnie.
przepraszam bardzo, to robota translatora nie jest. Nie jestem idiotą i wiem co translator robi z gramatyką. Napisałem to sam. Nawet translator to inaczej tłumaczy, bo nie bierze pod uwagę Phrasal Verbs. Mam szacunek do tych osób, tylko nie oddam pracy przez nikogo niesprawdzonej, bo mogą być w niej błędy. Dlatego szukałem pomocy tutaj, żeby mi ktoś to sprawdził.
edytowany przez gerrardxd: 06 lis 2012
a po 2- nawet z translatora nie korzystałem, więc trochę szacunku
edytowany przez gerrardxd: 06 lis 2012
>>Proszę o zastosowanie różnych czasów, form gramatycznych (przydałyby się Phrasal Verbs, zastosowanie strony biernej itp.)

Prosisz o cos co sam bys nie napisal, prawda? Wiec oddaj to swoje zadanie do nauczyciela tak jak jest.
Witam ponownie,
Napisałem to już sam. Mógłby ktoś sprawdzić??? ------------>
https://www.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa-sprawdzenie/227015
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa