List z angielskiego, prośba o pomoc...

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Czy ktoś pomoże napisać mi list z nowej matury 2005

Pomoc bardzo potrzebna, ponieważ nie wiem jak napisać taki list :(

Temat:
"Starsz się o przyjęcie na studia w jednym z brytyjskich lub amerykańskich uniwersytetów,. Napisz list który prześlesz na wybranę uczelnię".

List ma zawierać:
-Poinformuj skąd dowiedziałeś się o tej uczelni, i jakim kierunkiem jesteś zainteresowana.
-Zaprezentuj się jako odpowiedni kandytat, i wymien przynajmniej 1 swoje osiągnięcie.
-Poinformuj od jak dawna uczysz się angielskiegoi jaki jest twój pozoim zaawansowania.
-Podaj dwa argumenty uzasadniające wybór tej uczelni.

Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
Główny szablon listu (resztę musisz uzupełnić ;D)

Początek: Dear Sir or Madam, (jesli nie znasz osoby wlasnie w ten sposob sie zwracasz). Kończysz wtedy np. Your sincerely, XYZ. (gdzie XYZ to Twoje imie).

W rozwinięciu muszą pojawić się te cztery informacje. Jako, że przypuszczam, że ten list potrzebny Ci jest do matury musi zawiierac 120-150 słów, więc na jedną informację poświęć maksymalnie 2-3 zdania. Sugerując się tymi czterema podpunktami dobrze by było zawrzeć następujące zdania (to jest oczywiscie przyklad):

I heard a lot of your school...
I found your school's website...
I think I appropriate, because...
I have been learning English for seven years...

Oczywiscie co napiszesz w liscie to zalezy od Twojej tworczosci :)

Na uwage zasługuje również fakt, że nie podajesz swojego imienia, nazwiska, czy danych osobowych. W rzeczywistości w prawym górnym rogu listu piszesz swój imię, nazwisko, adres - na maturze nie ma takiej potrzeby.
Serdeczne pozdrowienia. Powodzenia na maturze.
Moze Ci sie jeszcze przydac: My main achivement is ... . :)
Witam!
Dziękuję za pomoc.
Czy moglibyście jeszcze umieścić kilka przykładowych pełnych zdań ?

Np. jaki jest mój poziom w nauce angielskiego, moje osiągnięcia...?

 »

Pomoc językowa