Spradzenie i ewentualnie dodanie czegos do pracy (po angielsku)

Temat przeniesiony do archwium.
I get up 8 o'clock. I went to the bathroom and had a shower. I dressed up and brushed my hair(wyczesać włosy?). I drink coffee and brushed my teeth. At about 9 o'clock I go to the university by bus. I start my lectures and classes at 10 o'clock. At lunch time, I had a sandwich. At about 7 p.m I finish my lectures and classes. I back to the dormitory and I spend an evening wiyh my friends.
Zdecyduj jakiego czasu sie trzymac.
mialam opisac dzien
jeżeli opisujesz czynności które już zrobiłaś to niektóre czasowniki powinny być w czasie przeszłym.
nie wiem o co chodzi z tym dormitorium
classes i lectures to chyba synonimy
chodziło mi o akademik
dormitory akademik
classes i lectures - cwiczenia i wyklady
Cytat: karolcia1313b
chodziło mi o akademik
Wiec dodaj np. WROCILAM
edytowany przez fui_eu: 27 lut 2013
ok, a całość tekstu ma sens w ogóle?
Bedzie mialo lepszy sens jezeli poprawisz czasy i literowke w ostatnim zdaniu:)
edytowany przez fui_eu: 27 lut 2013
ale nie wiem jak to zrobić..
Jezeli opisujesz swoj przecietny dzien trzymaj sie jednego czasu, np present simple, a jak opowiadasz o wczorajszym dniu, pisz wszystko w innym czasie. W swoim zadaniu mieszasz.
chodziło mi o czas present simple, ogolnie mialam opisać jak wyglada moj dzien. (uczyłam sie niemieckiego przez co teraz mam trudnosci z angielskim :( )
No to napisz WSZYSTKO w present simple, zgub THE przed university, popraw w/w literowke i zobaczymy jak bedzie wygladac.
edytowany przez fui_eu: 27 lut 2013
poddaje sie
nie widzisz, że had, brushed i kilka innych czasownikow jest w czasie przeszlym?
wrocic= go back
Temat przeniesiony do archwium.