go download

Temat przeniesiony do archwium.
jest takie coś? co znaczy?
idź ściągnij z netu
a coś mniej oczywistego może znaczyć?
posłuchałem jeszcze raz i ma być go down low ;)
Szerszy kontekst by sie przydal.
sytuacja byłą taka, facet zaczął się całować z innym, który ma żone i dzieci, a ten jeden mówi, że on nie go down low. coś takeigo, jeśli potrzeba napiszę dokładnie co mówili.
który to mówił - ten z żoną i dziećmi?
zobacz tu (definicja po angielsku w pierwszym wpisie)
http://forum.wordreference.com/showthread.php?t=1055112&langid=21
ten drugi, singiel powiedział, ten z dziećmi, jak mówi definicja tamta, był niewyoutowany.

czyli to znaczy coś w rodzaju, że nie chce uprawiać seksu bo tamten ma żonę, dzieci i przede wszystkim nie wyszedł z szafy?
edytowany przez xpabloxx1: 14 cze 2013
cos w tym rodzaju
Cytat: xpabloxx1
.... i przede wszystkim nie wyszedł z szafy?

this made my day, really :)

pablo, zobacz w slowniku czy gdzies co znaczy kiedy taki 'third sexer' comes out of the closet
widocznie tak już się mówi - mnie kilka lat temu tak samo rozśmieszyły/zdziwiły 'motylki w żołądku'. Nie rozumiem, jak mogą się przyjąc tego rodzaju metafory odnoszące się do doznań cielesnych - nigdy nie czułem żadnych motylków w żołądku i wątpię, by jakikolwiek Polak kojarzył z tym wyrażeniem jakiekolwiek sygnały z ciała.
ten ktory z 'tej szafy nie chcial wychodzic na pewno czul sygnaly zciala" :)
edytowany przez savagerhino: 14 cze 2013
no tak młodzi ludzie mówią ;)
Cytat: savagerhino
Cytat: xpabloxx1
.... i przede wszystkim nie wyszedł z szafy?

this made my day, really :)

pablo, zobacz w slowniku czy gdzies co znaczy kiedy taki 'third sexer' comes out of the closet

jak co? wyjawia, że ma inne upodobania seksualne ;)
tak, po prostu przyzal sie otwarcie , publiczne ze jest gejem

now, in the US Army they have just the opposite - 'don't ask don't tell policy' ..
przecież znieśli
my *ss they did :)
Cytat: savagerhino
my *ss

Are you remembering something?
no, it's an expression like " in a pig's eye they did', meaning even if they did it, I don't believe it

you didn't know that?
edytowany przez savagerhino: 14 cze 2013
Well, I did, it's just that you didn't catch my drift as they say.
No I did, I just didn't want others to 'miss' it :) you know don't ask don't tell .., haha
Temat przeniesiony do archwium.