korzystanie z aplikacji 'z biegu'

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Potrzebuję ładnego, zgrabnego sformułowania do folderu marketingowego, które będzie ze sobą niosło mniej więcej taką myśl dotyczącą programu IT.

"Wszystkie moduły zawierają gotowe słowniki które pozwalają na pracę za aplikacją od zaraz/natychmiast" lub "korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji 'z biegu'"

Początek mam tak: All modules offer predefined dictionaries that allow ...

Wydaje mi się, że musi istnieć jakiś ładny zgrabny zwrot niż kulawe 'working with the application right away' ??

Thank you from the mountain!;)
wytlumacz, dlaczego to jest zaleta marketingowa - co sie dzieje w przeciwnym przypadku przy braku slownika, czy trzeba by sciagac taki slownik? O jaki rodzaj aplikacji chodzi.
Aplikacja do zarzadzania procesami HR. Zaleta jest taka, że np opisując stanowisko pracy np młodszej księgowej, uzytkownik nie musi wymyślać zakresu jej obowiązków tylko wybiera sobie z gotowej listy (inaczej zwanej słownikiem, która jest przygotowana przez specjalistów z HR) zadania, które mogą wystepować na takim stanowisku w danej firmie. Podobnie z kierunkami kształcenia, która są dostosowane dla lokalizacji, czyli jeżeli mamy klienta z Grecji i wypełnia profil pracownika w naszej aplikacji, to nie musi wklepywać ręcznie ścieżki jego edukacji, tylko ma listy szkół, kierunków, stopni etc. przygotowane dla danego kraju i tylko klika na te właściwe. Wszystko podane na tacy:)
to ja bym zupelnie inaczej ujal opis: dzieki ktorym uzytkownik nie musi tworzyc opisow stanowisk / charakterystyk pracownikow na podstawie recznie wprowadzanych danych, cos takiego
albo; ktore pozwalaja na tworzenia kompletnych opisow z gotowych elementow
to jest w innym miejscu, gdzie dokładniej opisuje funkcjonalnosc. teraz potrzebuje wlasnie takiego chwytliwego, krotkiego zwrotu, jakaś parafraza plug&play ujęta w jedno zgrabne zdanie:)
No need to plug, just play.
to takie user-friendly HR software z tymi wszytkimi drop-down menus i built-in glossaries?

moze cos takiego podobnego w stylu
it's never been that easy and fast, you're done before you run it
edytowany przez savagerhino: 11 paź 2013
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa