co to znaczy?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
spotkałam się w internecie z takim komentarzem "Oh, must dig out the 'Me, Myself & I' Bingo card - X is being interviewed by Y now." i nie zabardzo wiem co 'poeta' miał na myśli.... W internecie udało mi się znaleźć, że "my, myself and I' to, że ktoś jest sam/samotny... ale to trochę nie za bardzo tu pasuje...
z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
Mnie siebie i ja /???/
Piewsza czesc to cos w rodzaju 'nie do wiary/uwierzenia/pomyslenia" ze Y ma wywiad z X, imo.
'Me, Myself & I' - cudzysłów i wielkie litery wskazują na to, że chodzi o jakiś tytuł...
...nazwę włąsną?
Nie zauwazylem ze tam jest bingo card. Moze ten wywiad okazuje sie nudny, ze lepiej znalezc swoja bingo card i isc grac.
Gdzie wy znajdujecie te texty przeszukalem Google i nie widze;)
moim pierwszym skojarzeniem było, że generalnie ta osoba sugeruje, iż gościu z którym przeprowadzany jest wywiad jest egocentrykiem, czy coś w ten deseń, i będzie ciągle gadał o sobie, te 'bingo cards' to taka nic niewnosząca wstawka... ale po 1. chyba właśnie na tym polegają wywiady, że gada się o sobie, a po 2. internet podaje, że 'my, myself and I' oznacza kogoś kto jest sam... Dlatego jestem w kropce...
Nie wiem jaki kontekst. Podaj link.
Bingo nie gra sie z przeciwnikami. To jest gra 'Ja, sobie i dla siebie' /cos tak/ nie wszystko da sie przelozyc ten sam sens.
edytowany przez fui_eu: 11 paź 2013
nie ma kontekstu, kontekstem był po fakt, że będzie z tym gościem wywiad
Wiec,
Zamiast ogladac ten nudny wywiad X z Y, wole znalezc moja bingo karte i isc grac /zarowno nudne ale lepsze niz ta rozmowa/
Moze inni maja lepsze tlumaczenie;)
a może to jest po prostu jakiś prajwyt dżołk i niepotrzebnie się gimnastykujemy?
nie ma kontekstu - nie ma tłumaczenia, są zgadywanki.
no cóż, trudno... dzięki za odpowiedzi ;)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Redakcja