Święta

Temat przeniesiony do archwium.
Mam zrobić na jutro coś o świętach po angielsku i zdołałem zrobić tylko po polsku... Bardzo proszę kogokolwiek by mi to przetłumaczył :(

"Święta to wspaniały, magiczny czas, To zapach pieczonych ciast, pomarańczy i choinki. Lubię uroczysty nastrój wigilii. Dzielimy się wtedy opłatkiem, składamy sobie życzenia, dajemy sobie prezenty, rozmawiamy, wspominamy, słuchamy i śpiewamy kolędy. Na stole pojawiają się tradycyjne potrawy. W tym roku spędzimy święta razem z bratem mamy i jego córką Klaudią. Nie będzie już tak wesoło jak dawniej bo nie ma już babci, dziadka i mamy Klaudii. Mam nadzieję, że nie będzie źle. Szkoda, że w tym roku nie ma śniegu, ale z pewnością wybierzemy się na wspólny spacer, odwiedzimy znajomych. Z niecierpliwością jak co rok będę czekał północy w wigilię bo mam nadzieje że mój pies w końcu przemówi"
edytowany przez hgurt: 17 gru 2013
Mam zrobić na jutro coś o świętach po angielsku i zdołałem zrobić tylko po polsku...

Czyli nic nie zrobiłeś.
Brak wkładu własnego = brak pomocy
miał napisać tekst o świętach po angielsku, zdołał napisać tylko po polsku

to się nadaje na mema
ja nie rozumiem dlaczego ten tekst byl napisany najpierw po polsku, przeciez zadanie bylo napisac ten tekst po angielsku...:-)
Problem, że prosi o pomoc na 'jutro' 15 min przed jutrem. Czy ktoś naprawdę myśli że siedzimy na komputerach 24/7?
Cytat: fui_eu
Problem, że prosi o pomoc na 'jutro' 15 min przed jutrem. Czy ktoś naprawdę myśli że siedzimy na komputerach 24/7?

oczywiscie, ze tak.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa