pomozcie prosze!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Musze opowiedziec pare zdan o moim ulubionym filmie, cos tam napisala, ale bylabym bardzo wdzieczna jak by ktos dopisal mi doslownie tylko 3 zdania konczace to co napisalam.

The best film I have ever seen is “Troy” with Brad Pitt as the hero Achilles. Troy is about the conflict between Greeks and Trojans. Trojans Prinz Parris steals Helen, beautiful wife of the Greek King, Menelaus. Meneles and his brother want to attack the Troy.
"Troy" is a great story about true love, passion and sacrifice. We can experience ups and downs main heroes. In this movie are plenty of spectacular and breathtaking combats, and the heroes' fate is changing like in kaleidoscopic. When I saw this movie first time i was really impressed. I must say that I derive much pleasure from watching good films and I always find the time to watch this one.

napisalabym cos wiecej na temat samego filmu, ale niestety nieogladalam wiec nie chcialam Ci zmyslac jakichs bzdur:)
Ewciu, widzę że pomogłaś Karoli. Ja mam wielką prośbę do ciebie.
Mam napisać po angielsku program wycieczki do Krakowa uwzględniając zabytki,
miejsce odpoczynku, środek lokomocji, ceny biletów, atrakcyjne miejsca.
Proszę pomóż.
no jasne, sprobuje Ci pomoc... napisz tylko tak ogolnie jak to ma wygladac, jakies szczegoliki:) jakie zabytki? obojetne? jesli tak to moge cos pozmyslac:D na dzisiaj to chcesz?
Dzięki Evciu. Potrzebuję tego na jutro do godziny 20.00 W piątek mam oddać.
Ma to być tak jakbym była przewodnikiem klasowej wycieczki. Może być w formie programu( godzina odjazdu, posiłki, zakwaterowanie), obojętnie jakie zabytki.
Napisz mi teraz czy dasz radę do jutra? Napisz na poziomie I klasy gimnazjum.
Podałabym ci e-maila , ale pierwszy raz korzystam z takiej pomocy i nie wiem jak to działa. Dziękuję. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
Ja Ci powiem jak to dziala. Najpierw piszesz sama, wklejasz tu do sprawdzenia i jak trzeba to ktoś Ci poprawi. Z reguly trzeba więcej czasu niż "dzień przed".

Jak Ci Evcia chce pisać (a pisze z blędami), to jej wybór, ale wyrządza Ci tym więcej szkody niż dobra. Jeśli skorzystasz, to też Twój wybor.
eva74 ma racje...najlepiej jesli samemu cos sie wymysli i da do sprawdzenia, ale ok....zrobie to zadanie na jutro jesli chcesz:) przed 20 bedzie napewno:)
ewa74 - a Ty wciaz z tymi wiatrakami walczysz...
Wiem, że macie rację. Ale zrozumcie proszę. Nie jestem orłem z angielskiego ale
mam nóż "na gardle". Inaczej nie prosiłabym o pomoc. Z takiej formy korzystam pierwszy raz. Dziękuję ewciu, że pomożesz.
pozdrowienia dla walczących

:)
Do evcia 20 - obiecałaś pomoc, ale do dziś nie mam odpowiedzi.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Au Pair