Prośba o sprawdzenie zadania :)

Temat przeniesiony do archwium.
10.Hypnosis is far superior to drugs for relieving tension. One major advantage of hypnosis is that it is non-addictive, whereas drugs do foster addiction. Hypnosis also has none of the dangerous side effects of drugs, such as weight loss or gain, illness, or in extreme cases, death. Further, hypnosis is relatively inexpensive, even for people who have not yet mastered self hypnosis.



12.Children who have been disciplined too much are often easy to spot. Their behaviour toward adults may reflect the harsh treatment they have recieved from adults. Somtimes parents are calling their child bad names f.e. ' You are so stupid', then children are using it towards other person. Children who are disciplined too much can also repeat what their parents are doing. They give commands and try to teach other children what they are tought, and their behaviour towards other children may be uncontrolled.


Muszę zrobić jeszcze zadanie 4.
http://oi60.tinypic.com/x9imb.jpg tu jest link do zadań :)
Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)
towards
the drugs
taught
edytowany przez zielonosiwy: 10 cze 2014
10 ok
12 sometimes nie pasuje do are calling
f.e. to nie jest angielski skrot
przed then na pewno nie przecinek
other person = inne osoba
tought - ortogr.

no to rob cw 4, pewnie o polnocy nikt juz nie sprawdzi. Pamietaj, ze nitk nie angazuje sie w odrabianie Twoich prac domowych bardziej niz Ty.
Poprawione zadanie 12. Chodzi mi też o to żebyście powiedzieli mi czy zadanie jest zrobione zgodnie z tym czego wymaga ode mnie opis a nie sprawdzenie jedynie błędów ortograficznych ;)
Ale dzięki za odpowiedzi wyżej.
Children who have been disciplined too much are often easy to spot. Their behaviour towards adults may reflect the harsh treatment they have recieved from them. Parents are calling their child bad names for example ' You are so stupid' then children are using it towards others Children who are disciplined too much can also repeat what their parents are doing. They give commands and try to teach other children what they are taught, and their behaviour towards other children may be uncontrolled.
edytowany przez natuleczka09: 11 cze 2014
wybacz, sprawdzilem takze bledy gramatyczne i leksykalne, nie wiedzialem, ze nie powinienem byl.
Nie widzę w swojej odpowiedzi zdania ' nie proszę o sprawdzanie błędów' :) Więc może nie dopowiadaj sobie nienapisanych słów. Mimo wszystko, dzięki.
1. "a nie sprawdzenie jedynie błędów ortograficznych ;)"

nadal sa bledy jezykowe, ktore wplyna na ocene
Ok, cieszę się wielce w takim razie, że pomoc polega na wytknięciu błędów, a nie wytłumaczeniu ich i ewentualnym poprawieniu :)
skoro studiujesz, to powinnas wiedziec, jak poprawiac bledy, ktore Ci sie wytyka.
Jeśli bym potrafiła zrobić bezbłędnie te zadania to chyba nie prosiłabym o sprawdzenie, prawda ?
Sprawdzenie, wskazanie błędów, gotowość dalszej pomocy - to już było. Teraz wolisz rozmawiac, zamiast pracować dalej.
Zauważ, że wszystkie błędy, które wypisałeś wyeliminowałam i napisałam to w inny sposób. Później już było tylko ' nadal jest mnóstwo błędów' więc za taką pomoc serdecznie dziękuję :)
jaka to uczelnia?

nie wyeliminowalas.
sometimes kloci sie z present continuous - powinnas wiedziec, co oznacza present continuous. Zdania w present continuous nie sa poprawne.
usunelas przecinek przed then, ale teraz jest jeszcze gorzej, nawet po polsku byloby zle.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą