poprawilby mi to ktoś?

Temat przeniesiony do archwium.
My name is Ola.There are three children in my family: me and my two brothers. They names olek and tomasz. my hobby is readind a books. Others think that the book is boring. For me, book is a fantastic adventure. My favourite music is song under thetitle "no way no". Band "Magic" is author the this song. I have got a pet. It is a dog. It called Kajtek>. kajtek has got a black tail . He is very cute. My best movie is" Titanic". It is romantic and poignant. I am a very energetic person. Everyone tells me because I talk to much.
edytowany przez magda009gp: 02 wrz 2015
They names = oni nazwiska
. my hobby is readind
kiedy redakcja poradzi sobie ze znakiem 'mniejsze niz' w odpowiedziach?
dzieki wielkie ! :*
Ich imiona są...
Od kiedy piszemy imię z małej litery?:)
ReadinG
Nie możesz mieć przedimka 'a' przed l.mn
...że książkI SĄ nudne.
inne błędy
edytowany przez Aaric: 02 wrz 2015
dziękuje :D
przepraszam za te błędy z literami małymi ale się spieszyłam :C
it called kajtek- to zawołało kajtka
it is called kajtek- nazywa sie kajtek
everyone tells me - kazdy mi mowi (ale co mowi?)
edytowany przez zielonosiwy: 02 wrz 2015
te zdanie miało znaczy że :Każdy mi mowi ze dużo mówie. :C
Everyone tells me that I talk too much
Dziękuje bardzo :D
kajtek has got a black tail a reszta Kajtka?:)
hahahha :D :D
poprawiłam. ..Już dobrze? ;D

My name is Ola.There are three children in my family: me and my two brothers. They are named Olek and Tomasz. My hobby is reading a books. Others think that the books are boring. For me, books are a fantastic adventure. My favourite music is song under the title "no way no". Band "Magic" is author the this song. I have got a pet. It is a dog. It called Kajtek . He is very cute. My best movie is" Titanic". It is romantic and poignant. I am a very energetic person. Everyone tells me that I talk to much.
edytowany przez magda009gp: 02 wrz 2015
they = oni/one. potrzebujesz ICH
nie ma takiego czegoś jak A books
edytowany przez Aaric: 02 wrz 2015
Np
My favourite music is song under the title IS "no way no".
Ostatnie zdanie - sprawdź jak piszemy 'ZA dużo';)
edytowany przez Aaric: 02 wrz 2015
Spróbuj opisać swojego psa, ale daj mu więcej niż ogon:)
hahah postaram się :P
Już dobrze? ;D NIE!!!!!, bo nie umiesz czytac jeszcze po polsku

My hobby is reading 'a' (ktos wyzej napisal, ze przed l. mnoga nie stawiamy przedimkow - ale TY wiesz swoje - dlaczego mamy to pare razy CI tlumaczyc?) books.
My favourite music is (tu brakuje przedimka) song 'under the title' (za bardzo po polsku, wystarczy 'entitled') "no way no". Band "Magic" is (brak przedimka) 'author' (ktos, kto spiewa nie jest 'autorem' jest 'wykonawca' ) 'the' (po co to?) this song.
It (brak czasownika) called Kajtek .
Everyone tells me that I talk 'to' (calkowicie zle slowo) much.

Jak ludzie poprawiaja, to prosilabym bardzo, uwzgledniac poprawki w nastepnych napisach. Nikt nie ma czasu poprawiac to samo 10 razy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia