jak to przetlumaczyć

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |
I'm enjoying myself ? dobrze się bawie czy może uwielbiam siebie ? :):) bo nie wiem jak to ugryźć
Ząbki trza ćwiczyć, a nie grysikiem wiecznie się karmić...

http://www.angool.com/search/index.php?query=enjoy
słuchaj obserwuje Twoje posty tutaj , widzę ,że angielski masz w małym palcu czy to jakiś problem ,żeby odpowiedzieć na to pytanie i mi pomóc ? bo wydaje mi się ,że dla Ciebie chyba żaden. Na czym polega selekcja Twoich odpowiedzi ? udzielasz pomocy tym ,których nick Ci sie podoba ? bo faktycznie nie wszystkim pomagasz? Masz ogromną wiedzę i i można Ci jej tylko zazdrościć ale to forum jest po to żeby pomagac ludziom a nie się z nich śmiać ( jak to często robisz )
Dobrze się bawię -wg mnie
dzięki wielkie! Przynajmniej jakaś normalna osoba
Ty też winna byłaś dodać "według mnie" ;•>
ale co według ciebie? rozumy wszystkie pozjadałałeś czy co , wydaje Ci sie ,ze jesteś ktoś bo dobrze znasz angielski ? Ja tez obserwuje Twoje odpowiedzi i zgadzam sie z naaanaaa- nie wszystkim ich udzielasz
Skąd ta roszczeniowa postawa ? Nikt nie musi nikomu udzielac tutaj pomocy. Każdy odpowada komu chce i na co chce i nie widze w tym nic złego.
naaanaa - przed napadem na kogos, najpierw sprawdz czy masz racje. Zobaczylas co jest pod adresem, ktory Ci podal Sobar? Mnie sie wydaje, ze nie. UDZIELIL CI ODPOWIEDZI.

http://www.angool.com/search/index.php?query=enjoy

Mysle, ze nalezy mu sie takie male slowko jak: "Przepraszam"
nie znam go wiec za nic nie musze go przepraszac po drugie niczym go nie obrazilam tylko tak samo jak on wypowiedzialam swoje zdanie na jakis temat , skoro pisze tutaj to znacze ,ze prosze o pomoc a nie szukam zbednych komentarzy . Jesli jednym udziela odpowiedzi na forum a innym przytyka i odsyła ich do jakis stron to swiadczy tylko o nim. To on pierwszy na mnie napadł tylko dlatego ,ze byc moze według niego zadałam banalne pytanie . Ja oczekiwalam tylko odpowiedzi na jedno krótkie zdanko .
ale zajrzyj na tamta strone. Znajdziesz tam odpowiedz na swoje aktualne pytanie oraz na wiele innych pytań w przyszłości. Bo przecież nie masz slownika w domu.
Sobar !!!
Widzę, że też masz swoich fanów (fanki?), jak i Ja mam.
Pozdrawiam.

PS. Pierwszaki się oburzają bo nie wszystko chce sie im podac na złotej tacy.
lool
+ dziękuję
do To_ja
do To_ja
heheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..ale jaja..rozgraniczanie wypowiedzi i selekcjonowanie..dobre sobie
NIE MA JAK KLUB FANÓW..peace
naaanaaa, zazwyczaj tylko raz wypowiadam sie w takich dyskusjach, ale tu widze, ze Ty sie zacielas i nie chcesz troszke pomyslec:

1. "To on pierwszy na mnie napadł" - Ty to uwazasz za napad?

TY - "nie wiem jak to ugryĽć"
Sobar -"Z±bki trza ćwiczyć, a nie grysikiem wiecznie się karmić..." ja, jakby ktos odpowiedzial, przyjelabym to za zart ( nawiasem mowiac naprawde to powiedzeie mi sie spodobalo). Potem dostalas adres, gdzie masz odpowiedz na pytanie, ktore zadalas. ZAJRZYJ tam.

2. Ludzie pomagajacy nam na tym FORUM nie maja obowiazku tego robic, to ich dobra wola. Swoja droga dziwie sie im, sa to bowiem z reguly nauczyciele i po "walce" z uczniami chce im sie jeszcze tutaj siedziec, ja bym od tego trzymala sie jak najdalej. Psychika potrzebuje troche odpoczynku. Oni nie sa tu na sluzbie ( jak juz kiedys ktos powiedzial). To sie odbywa na zasadzie dobrej woli, a nie przymusu.

Przeczytaj, pomysl, i...
więc skoro nie musi tego robić to niech nie odpowiada wszystkim albo wszystkim odpowiada!!! NUDNI JESTEŚCIE WSZYSCY !! Ta dziewczyna tez ma troche racji !! Wydaje mi się ,ze jej chodzilo tylko o to ,że jak już "zabrał głos " to mógł po prostu odpowiedzieć bez takich komentarzy i tyle, puszycie sie jakby było o co
a zajrzales do tego linku?
naaanaaa (gość) 7 Lut 2006, 13:41 odpowiedz
wysłano z: *.lodz.msk.pl

gosc3 (gość) 7 Lut 2006, 23:13 odpowiedz
wysłano z: *.lodz.msk.pl

gość nr17 (gość) 8 Lut 2006, 23:59 odpowiedz
wysłano z: *.lodz.msk.pl

o rany ! Ale solidarna społeczność wtej łodzi żeby tak cała Polska....
Na serio to wyjatkowe prostactwo gdy ktoś tak ordynarnie zmienia nicki żeby się podeprzeć. No chyba ze akurat tyle ludu z tego samego operatora ściągnęlo.
tfu...forum to forum mamy wolność słowa i każdy może pisac co chce jak każdy moze wrzucić głupie
co znaczy cat? a dog ? ej ej a co to jest bulding
cytat - "forum jest po to żeby pomagac ludziom a nie się z nich śmiać "

cholera ale jatka!sobar muszę Cię wesprzeć ogniowo. już już wyciągam "spluwę" ze spodni.

mi tam sobar tylko raz pomógł ale za to bardzo konkretnie dlatego sobarze mój respect :-)
nie zgadzam się z opinią że tutejsi forumowicze nie pomagają. to nieprawda.oczywiście że pomagają. ale ludzie kochani no bez jaj,
jak ktoś daje epistołę wielkości przemówieniea fidela kastro do narodu i prosi o przetłumaczenie tego na wczoraj, no to sory, ale z góry taki typ sam się dyskalifikuje do pomocy.

wolontariat jest wskazany ale nadużywanie czyjejś (czy to forumowicza czy kolegi itp) uprzejmości jest po prostu nie fair.

druga sprawa, boże drogi ,przecież, sobar tylko sobie zażartował a tu takie wielkie larum sie podniosło, że się nabija, oj kochani, więcej dystansu do siebie, więcej usmiechu - czego wam życzę

bo tak naprawdę - i tu zdradzę Wam sekret - to poważnie się wygląda tylko w trumnie - serio....:-)
"tfu...forum to forum "

okej bart wszyscy się zgadzają z tym co mówisz, tylko Cie prosze nie pluj tak więcej bomi myszka w poślizg co rusz wpada...

pzdr:-)
i tu zdradzę Wam sekret - to poważnie się wygląda
>tylko w trumnie - serio....:-)

Hm, czy sugerujesz, że się zreinkarnowałeś?
>Hm, czy sugerujesz, że się zreinkarnowałeś?

nie nie skądże znowu Ci takie myśli przyszły do głowy. niedawno widziałem trupa w trumnie. Uwierz mi, był śmiertelenie poważny.
Łomatko! Ale się narobiło :•)) No cóż, jak to mówili więksi ode mnie ;;•) -- nie chcę, ale... :•DD ...ale krótko:

1. "nie odpowiada wszystkim albo wszystkim odpowiada".

Oto bezpośrednia inspiracja mojego ponownego zaistnienia w tym wątku. Ograniczę się tylko do komentarza, że to zdanie bardzo nieudolnie usiłuje przekazać swą zamierzoną treść. A dla niej, szkoda było tego wysiłku.

2. Serdeczne dzięki za wszystkie miłe słowa.

3. Nie jestem żadnym znawcą. Gdy nie wiem, to albo odpuszczam, albo KOPIĘ. Gdy sądze, że wiem, ale mam wątpliwości: KOPIĘ. Dla siebie też KOPIĘ, i nigdy nie przyszłoby mi do głowy pytać, nie próbując wcześniej samemu znaleźć odpowiedzi. Wstydziłbym się.

4. Nie znoszę złośliwości, toleruję sarkazm, lubię dowcipną ironię, nie trawię sztampy i psychoanalizującego smrodku. Przychodzę tu pomagać, uczyć się, I BAWIĆ. Tu nie są usługi na zamówienie i "nasz klijent naci-pann" ((c) Ani Mru-Mru) -- nie mam satysfakcji w nabijaniu się z kogokolwiek, ani nie traktuję siebie, jako wielce oświeconego. Nie mam zamiaru jednak powstrzymywać się od wszelkich komentarzy.

5. Strasznie "dyskusyjnie" robi się na tym forum. Osobiście, w takich sytuacjach nakłaniałbym do niekarmienia trollopodobnych. Tym niemniej dzięki :•)
Sorry, "oczko temu misu wypadło" :•)) Miało być:

1. "niech nie odpowiada wszystkim albo wszystkim odpowiada"
I dlatego posty tego typu trzeba traktować ironią i sarkazmem a nie tłumaczyć za każdym razem autorowi czemu jego piękny esej na miarę Ulisesa nie może być przetłumaczony siłami forumowymi.
Na zakonczenie ( tym razem bez ironii): jestes "madry czlowiek".
I dodatek:"Gdy nie wiem, to albo odpuszczam, albo KOPIE" - nie odpuszczaj. Jak juz tu sam powiedziales:
"Z±bki trza ćwiczyć, a nie grysikiem wiecznie się karmić..."...
Pozdrawiam
amen
Bart: tamto to było raczej 3/4 opowieści o Sherlocku Holmesie w oryginale. Przeceniłeś "zleceniodawcę".

PS I'm very likely to read it at my lunch in a bit :•)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |

« 

Pomoc językowa