Zadanie poszukiwane!

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję zadań podobnych do kloz, które co roku pojawiają się na konkursie, w którym biorę udział. Wygląda to mniej więcej tak.
Do not spend money, than you can a _ _ _ _ d.
Czy ma ktoś pojęcie gdzie mogę znaleźć takie zadania. Potrzebuję zrobić ich tonę bo tylko to stanowi przeszkodę dla mojej kwalifikacji do kolejnego etapu. Bardzo proszę o pomoc.
cloze tests
Próbowałem. Po wpisaniu 'cloze tests' znajduję jedynie testy gdzie trzeba uzupełnić całe wyrazy, nie litery. A to spora różnica.
mialem edytować swoj wpis. zasugerowalem sie Twoim, bo faktycznie 'cloze test' to tekst z lukami, a nie zdania.
zdanie jest niegramatyczne
dobrze przepisales?
Nie. Przepraszam, pisałem z pamieci. Zdanie wyglada tak:

Don't spend more than you can a _ _ _ _ d.

Gdzie można więc znaleźć takie zadania?
edytowany przez in.need: 27 gru 2016
Czy wysłanie linku do całego zadania okaże się pomocne?
nie wiem, jak te zadania nazywają się po angielsku
Ja również nie wiem - dlatego właśnie tu piszę. Może przetłumaczenie polskiego polecenia na angielski przyniesie rezultat?

http://www.ko-gorzow.edu.pl/images/stories/dokumenty/rodzice_i_uczniowie/konkursy/2016/Pytania/G/G_zestaw_pyta%C5%84_rejon_j._angielski_2016_.pdf

Przykładowe zadanie to zadanie 1. z tego arkusza.
nie przyniesie. Czemu uważasz, że nie wiem, na czym polega to zadanie?
Nie uważam. Zależy mi na tych zadaniach więc staram się pomóc jak mogę.
filling/inserting the missing letters
nie skutkuje linkami do tego rodzaju cwiczen

wczoraj probowalem szukac 'fill in the missing letters to complete the sentences' i to daje kilkanaście dobrych linkow, ale na pewno miejsc z takimi cwiczeniami jest o wiele wiecej
sprawe komplikuje podwojne znaczenie 'letter', np. po wpisaniu 'letter cloze' trafiają się linki do typowych ćwiczeń typu cloze w tekstach listów np. w korespondencji biznesowej.
Dziękuję uprzejmie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia