Suga Suga

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Czy może ktośposiada lub wie o czym dokładnie śpiewa Babe Bash w utworze Suga Suga?/ Bo nigdzie nie moge znaleśćtłumaczenia;/ A mój angielski nie jest wystarczajaco dobry
Tak w wielkim skrócie Baby Bash śpiewa o tym, że ma super dziewczynę, która sprawiła, że czuje się obdarowany przez los - "feeling so gifted", że cudownie spędzają razem czas itd. itp., są również erotyczne elementy ( I can't lie I love to get blowed..), fajny słówkeim jest "chulo" ;), które pomimo podobieństwa w wymowie do innego polskiego (czy śląskiego ?) słówka, znaczy "cute" czyli mniej więcej "fajny ":)
A co oznacza wyrażenie "Suga Suga how you get so fly?" Z góry thx ;]
"suga"="sugar", czyli coś w rodzaju "kochanie", "cukiereczku", a "fly" to ktoś atrakcyjny, kto wygląda super. Czyli wydaje mi się, że całość znaczy mniej więcej "Kochanie, jak to robisz, że jesteś taką laską".
wydaje mi się, że słowko "fly" odnosi się nie tylko wyglądu fizycznego, ale do całokształtu jakiejś osoby, ja bym to raczej przetłumaczyła jako "odlotowy" ( jak już jesteśmy przy lataniu),
a całość znaczyłaby mniej więcej" złotko, złotko jaka ty stajesz się/ robisz się odlotowa "

« 

Praca za granicą

 »

Studia językowe