Prośba o pomoc..........pilna!

Temat przeniesiony do archwium.
kazano mi napisac wywiad z postacia z gry komputerowej ............wybrałam Larę Croft......
Mam problem z kilkoma zdaniami(napisałam już 3 stronki -męczyłam się kilka dni,a teraz w świeta za bardzo nie mam czasu)i bardzo proszę o pomoc jakiegos samarytanina lub samarytankę.....z góry dzięki.....

Zdania i pytanka mają zawierać zwroty typu(good at,fond of,crazy about itd)
Oto one do przetłumaczenia na angielski:

1.Czym interesowałaś się w młodości?(z good at)
Odp:Interesowałam się historią,była moim ulubionym przedmiotem w szkole.

2.Kiedy odkryłaś zafascynowanie starozytnymi grobowcami i zapragnęłaś nie tylko uczyć się o nich w ksiązkach,lecz odkrywać kolejne karty historii?
Odp:Kiedy miałam 16 lat w czasie powrotu z wakacji(narty -Himalaje)do rodzinnego Wimbledonu rozbiła się samolot,którym leciałam wraz z rodzicami.
Przezyłam tylko ja,dookoła byłam otoczona bezkresnym lodem, po 2 tygodniach samotnej tułaczki dotarłam do wioski........to zmieniło mój pogląd na życie.......zrozumiałam ,że moim przeznaczeniem jest odkrywanie.

3.Na punkcie czego,oprócz przygód,grobowców,starożytnych cywilizacji masz "świra"?(z crazy about)
Odp:Mam "świra"na punkcie matocykli i broni.....rok temu kupiłam motor Norton Streetfighter...

4.W jakim sporcie jesteś dobra?(z good at)
Odp:Kiedy miałam 13 lat była zawodniczką szkolnej drużyny siatkówki...Póżniej odkryłam zamiłowanie do wspinaczki wysokogórskiej .

5.Zwiedzasz starożytne grobowce,podrózujesz po świecie....nic nie jest w stanie cie powstrzymać.....Czy jest coś czego się boisz?(z afraid..)
Odp:To zabawne ale boję się pasa swojej ciotki,który kilka razy mnie pogryzł,a ja nie mogę mu nic zrobić...

6.Jakie potrawy lubisz(z like)?
Odp:Kiedy jestem w mojej posiadłości w Wimbledonie,jadam tosty na fasolce i popijam colą......zazwyczaj gotuje mój likaj Windson...

7.Odkryłaś wiele artefaktów.........udowodniłaś istnienie Atlantydy......masz szczęscie w swoim zawodzie(co w tym stylu .no mozecie przerobić).Co jest twoim amuletem ,który daje ci szczęscie?????
Odp:hm......archeologii nie traktuję jak zawód,praće ..to jest pasja,sposób na życie..Natomiast ,co do amuletu...jest nim jakakolwiek broń w ręce.....

8.Dziękuję za udzielenie odpowiedzi i życzę kolejnych sukcesów w odkrywaniu przeszłości....proszę pozdrowić Windsona.....
Odp:Ja tekże dziękuję.było bardzo miło.Windson napewno się ucieszy.........
Q: What were you particularly interested in when you were young?
A: I was extremely keen on History. It was my favourite subject at school, so you won't be surprised if I tell that I was very good at it.

Q: When was the exact moment that you found ancient tombs fascinating, and how did it happen that you desired not only to learn about them from books but also to uncover the mysteries of history?
A: I was 16 then. My parents and me were flying back from skiing holidays in the Himalayas to our home Wimbledon when the plane crashed. It was only me that survived the accident. I was completely surrounded by the endless mass of ice. And then I reached a village after I had been wandering for two weeks. The whole experience changed my outlook on life completely. It was then I realised that exploring was my destiny.

Q: What else are you crazy about apart from advantures, tombs and ancient civilizations?
A: I'm totally crazy about motorcycles and weapon of all kinds. I bought myself a Norton Streetfighter bike a year ago.

Q: What sports are you good at?
A: When I was 13 I was a member of the school volleyball team. Later on I discovered a passion for mountaineering.

Q: You're exploring ancient tombs and travelling around the world. It seems that nothing can stop you. Is there anything that you're afraid of?
A: It may sound ridiculous but I'm scared of my aunt's dog, which bit me a few times and I can't do anything about that...

Q: What kind of food are you especially fond of?
A: When I'm on my estate in Wimbledon, I eat beans with toast and drink some coke. But it's more likely that my butler Windson prepares something to eat.

Q: You've discovered plenty of artefacts. You've proved the existence of the Lost City of Atlantis. You seem to be very lucky in your career. What's the amulat that brings you luck?
A: Erm... I don't think of archeology as my job or career. It's my passion, a way of living my life. As for the amulet - any weapon that I hold in my hand, that's what I call my amulet.

Q: ...
A: ...

The rest is up to you, lady...
Engee, czy Ty nie rozumiesz, że szkodzisz ludziom w ten sposob? Wychowujesz leni? Czy Ty odrabiasz prace domowe za swoich uczniów i w ten sposób walczysz z bezdusznymi nauczycielami? Tak bardzo chcesz wszystkim wokół pokazać ,jak dobrze znasz angielski?
No, sir, I don't want to. I simply can't stop from writing in English. I'm afraid it's more than just a passion for English. But I can assure you, sir, that this won't happen again in such an extent.
Have a good time, mg. [;-)]
Please note:
...I simply can't stop from writing...(from?)
...happen again in such an extent...(in...?)
Hey terry, you're absolutely right - it should be 'stop MYSELF from doing' and 'TO such an extent', I hope. :-)
>No, sir, I don't want to. I simply can't stop from writing in
>English.

This I can understand.
However, what utterly surprises me is that you're so eager to waste your time and mental energy on doing some lazy bum's homework.

Why not leave lazybones struggling with their own homework and engage in some serious (or not so serious) discussions on English or American message boards?
oooo dzięki samarytaninie........normalnie mnie .............by wzięło coś przy ty słowniku
dzięki!!!!!!!!!!!
a prop zapraszam na forum tomb raidera-odrobie prace domowa z histy-trzeba sobi pomagac
jeszce raz dzikei
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Studia językowe