Kawałek listu - proszę o sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
... Oglądałam dokładnie 22 twoje filmy, bo więcej nie mogę nigdzie dostać. Bardz podoba mi się twoja gra i to, jak potrafisz wczuć się w rolę. Wszystko masz zawsze doprowadzone do perfekcji: spojrzenie, wyraz twarzy, sposób chodzenia...

... I watched exactly 22 your films, cause I can't get more anywhere. Your game pleases me very much, and this, how you be able to understand in part. You have always brought all to perfection: look, term of face, method of walking...

Bardzo proszę o sprawdzenie! To list do pewnego aktora i zależy mi żeby coś z niego zrozumiał. PLEASE !!!
I would say: rnI've seen 22 of your films (just because I didn't manage to find the rest anywhere). I really enjoy your acting (na pewno nie games!!!!), the way you play your role. Every aspect seems perfect: your look, your facial expression, the way you walk...
Jak widać z moim angielskim jest dosyć słabo :( , ale próbuje dalej. Proszę, zlitujcie się i sprawdzcie również ten fragment.

...Jesteś w tym naprawdę świetny, dlatego mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z aktorstwa i będziesz nagrywał jak najwięcej filmów. Moim marzeniem jest jest film, w którym zagrałbyś z X lub Y, ale nie w taki sposób jak w "Abc", gdzie oprócz jednej sceny nie miałeś z X nic wspólnego...

...You are realy excellent in this, so I've hope that you will not abandon from acting and you will record more films. My dream is the action film, in which you will play with X or Y, but not in such mean like in "Abc", where except one scene, you don't have nothing join with X...

Z góry wielkie dzięki !!!
Cześć!
Wiem do kogo piszesz. Jak chcesz to udostepnie Ci kolejne 22 odcinki z Twoim ulubionym aktorem. Też go lubie i tez postanowiłam napisac list, chociaż jestem na 99% pewna, że i tak go nie przeczyta. Zrobi to ktoś z jego agencji i tyle.