gramatyka advanced

Temat przeniesiony do archwium.
Jaka ksiazke polecacie do gramatyki nie chodzi mi tu o poziom intermediate tylko cos ambitniejszego.
Na podstawie tak skąpych informacji trudno ci coś dobrego polecić.Na jakim jesteś poziomie? Jaki poziom chcesz osiągnąć i w jakim czasie? W jakim celu?-matura,studia,certyfikat,wyjazd? Dobrych książek jest wiele ale trzeba je dobrać do swoich umiejętności i celów-bo żadna książka nie jest dobra dla wszystkich i do wszystkiego.
chodzi mi o gramatyke na poziomie advanced. Gdyz chcialbym we wlasnym zkaresie sobie przerobic wiecej
Advanced language Practise -Vince- gramatyka + slownictwo>Jest to podręcznik na poziomie CAE naprawdę bardzo dobry i sprawdzony ;)))
Jeżeli przymierzasz sie do zdawania CAE to polecam:
Virginia Evans, CPE Use of English,Express Publishing i Richard Side, Guy Wellman, Grammar and Vocabulary for Cambridge Advanced and Proficiency.
Tę drugą pozycję mam w formie pliku pdf.Jeśli byłbyś zainteresowany to proszę o kontakt na adres e-mail: [email]
Evans warto kupić-dobra pozycja, nawet dla osób na niższym poziomie niż CPE.Dzięki niej dobrze przebrnęłam przez use of English na CAE.
Vince rzeczywiście jest sprawdzony ale nie wystarczający do CAE-momentami dużo łatwiejszy od samego egzaminu.
Temat przeniesiony do archwium.