Jak napisac to zdanie: Jeżeli chodzi o ...

Temat przeniesiony do archwium.
Jak napisać po ang to zdanie: Jeżeli chodzi o ....

Czy to będzie dobrze gdy napisze if it is comes of...sth
byl taki temat. sprawdz w wyszukiwarce
Jak wiesz czy to jest dobrze czy nie dlaczego nie powiesz - ja nie moge tego znaleźć.
jest źle.
powinno być:
when it comes to ...
as far as xxx is concerned
as for ...
https://www.ang.pl/chodzi_o_to_40891.html

A warto jest poszukac, bo czesto dowiesz sie wiecej z dyskusji niz z suchej odpowiedzi.
tu akurat nie ma duskusji, sa raczej 'suche odpowiedzi'
Ale ja mowie na zas. Sama tak czesto robie, bo wychodza rzeczy o ktorych w danym momencie sie nie mysli, a za czas jakich trzeba cos wiecej wiedziec. Moze mnie sie tak wyrobilo, bo jestem pozbawiona podrecznika i bardzo sie opieram na FORUM. Tym FORUM, bo tu juz znam osoby i wiem ktore opinie brac pod uwage, a ktore omijac (jestem niedowiarkiem).
Pytanie dodatkowe: sprzedalas dzieci? Dzis wyjatkowo jestes czesto tutaj.
co do pierwszej odpowiedzi:
jasne, ze tak. Sama sobie czytam co tu piszecie (znacznie częściej niż pisze), widze tez jakie czasami ktos głupoty wypisuje, albo upiera się przy błędach (sama dobrze o tym wiesz) :) Jednak początkującej osobie takie roztrząsanie tematu moze namieszać w głowie i czasami dobrze omijać (jeszcze) te dyskusje.

dzieci sa, śpią (wymarzona chwila). Siedzę w domu, bo w sobote byłam na weselu, przeziębiłam sie, gardło zdarłam i nie moge za bardzo ruszać ręką (mięsien naciągniety):) :) Ale była impreza :) :) Byliśmy oczywiście bez dzieci, sprzedane teściom
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa