Prosze o pomoc, sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o sprawdzeniei pomoc w tym opisie. Zacząłem w tym roku język angielski
(wczesniej niemiecki) i potrzebuje pomocy. Mam do opisania obrazek(szkoła) i chciałbym aby kroś pomógł mi w lepszym opisie tego obrazka (jego tłumacznia)
Za pomoc bardzo dziękuje z góry :)

Na obrazku znajduje się grupa uczniów wraz z nauczycielem. Na pierwszym planie są uczniowie ubrani w niebieskie mundurki.
Za nimi stoi wysoki nauczyciel w dresie, z piłką w ręce.W tle jest duża tablica. Na górze znajduje się mała, biała lampa.

Mój opis:
Group of pupil (disciple) is placed on picture along with teacher. Pupils (disciples) are dressed on foreground to
blue uniforms. High teacher stands behind them in tracksuit, big table is with ball in (to) background ręce.
Small is placed up (top), white lamp.

Wiem że używa się takich zwrotów ja in the picture, i can see, ale nie potrafie ich wlepić tutaj.Prosze o pomoc.Pozdrawiam.
Na obrazku znajduje się grupa uczniów wraz z nauczycielem. Na pierwszym planie są uczniowie ubrani w niebieskie mundurki.
Za nimi stoi wysoki nauczyciel w dresie, z piłką w ręce.W tle jest duża tablica. Na górze znajduje się mała, biała lampa.

In the picture there is a group of students with a teacher. In the foreground I can see students dressed in blue uniforms. Right behind them there is a tall teacher in tracksuit holding a ball. In the background hangs a big blackboard. At the top there is a small, white lamp.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa