zestawy słowek do matury

Temat przeniesiony do archwium.
Mam ogromna prośbę do wszystkich maturzystów. Chodzi mi o to, czy moglibyscie przeslac mi zestawy slowek potrzebnych do matury. Wiem ze są takie okreslone tematy jak np polityka, religia, angielska kultura, srodowisko, wakacje, hobby itp. Nie wiem ile tego jeszcze jest. Nigdzie nie moge takich zestawow znalezc :( Jesli mozecie mi pomoc bede bardzo wdzieczna. Wazne zeby bylo ich jak najwiecej. Mozecie przeslac adres strony internetowej jesli taki jest lub jesli macie takie materialy na kartkach to moj adres email [email] :) bede wdzieczna za kazda pomoc. To dla mnie bardzo wazne. Dodam tylko, że chodzi o maturę rozszerzona ;) Pozdrawiam
Zamieszczajac teksty na maturze, zadna osoba sposrod ukladajacych matury nie zwraca uwagi na temat tego, co zamieszcza. Mysli jedynie, jak tutaj ulozyc zadania, zeby utrudnic zycie maturzystom :P A nie, ze konkretnie "polityka" itd...

A jesli chodzi Ci o mature ustna, to ja juz raz zamieszczalem tutaj mase topicow i na ich bazie mozesz wzbogadac swoje slownictwo.

:)
nom narrow-minded był tak bardzo dobry i zamieścił masę pytań do matury ustnej:)))) jeszcze raz wielkie dzięki!! naprawde warto skorzystać pzdr
akuku, would you mind giving me your GG number? :) This is mine: 5945066
Zestawy słówek przydatnych do matury najłatwiej znaleźć w repetytoriach. Szczególnie zalecam:

1. "Repetytorium leksykalne" Donaty Olejnik wydane przez Wydawnictwo LektorKlett.
2. "Oxford Repetytorium z języka angielskiego" Danuty Grycy i Joanny Sosnowskiej.

To drugie zawiera dwa bardzo przydatne do nauki słownictwa rozdziały "Word Bank" i "Functions Bank".

Wiem, że nie o taką radę Ci chodziło, ale nie wyobrażam sobie jak mozna przygotowywać się do matury bez repetytorium.
why not? my gg number: 8599815
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Au Pair