analiza wiersza po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś z Was kiedykolwiek analizował jakikolwiek wiersz po angielsku- chodzi mi o analizę i głownie interpretacje jakiegoś wiersza... w ogóle nie wiem, jak się do tego zabrać, chętnie poczytyłabym jakieś istniejace prace;\' jakikolwiek wiersz, jakikiolwiek autor, byle po angielsku i byle miało więcej niż 3 linijki. czy ktoś moze udzieliż mi pomocy?:-) z góry dzięki
ehem...
Czy mozesz sprecyzowac, prosze, co sprawia Ci trudnosci? Czy chcesz dowiedziec sie jakie zwroty/slownictwo uzywac? Analiza wierszy \"wyglada\" tak samo w kazdym jezyku...
:o)
chodzi mi o gotową pracę- domyślam się, ze analizy wygladają w każdym języku tak samo, ale ja nawet po polsku mam problemy;P- jestem antypoetycko nastawiona hi hi- ja wiersze mogę czytać, ale nie rozpisywać się na ich temat. dlatego proszę o przykład całej analizy- z wstępem, zakończeniem, formą zwrotami, słownictwem... nie wiem, czy nie o za dużo proszę, ale jak ktoś już cos takiego stworzył, to moze pomoże...

Na razie napisałam swoją osobistą \"on my own\"- ale mi się strasznie nie podoba:-(
No to zapodaj swoją osobistą i wiersz a kto będzie miał chęć to cosik podpowie/dopowie/poprawi i jakoś pójdzie :) Analiza wiersza to strasznie subiektywna praca, tu nie ma złych odpowiedzi :)

Cheers :)
>chodzi mi o gotową pracę-

ever use your browser for anything? Like so: http://www.google.com/search?q=poem+analysis&sourceid=opera&num=0&ie=utf-8&oe=utf-8