proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!Proszę Was o pomoc.Napisała do mnie koleżanka maila i muszę jej odpisac po angielsku.Niestety ja nie umiem po angielsku w ogóle pisać...jak mówię to mówię,rozumieją mnie...ale pisanie tragedia.Chcę jej koniecznie odpisać,bo nie chcę tracic z nia kontaktu,a nie chcę sie przed nią zbłażnić!!Napiszę po polsku co chciałabym jej odpisać i mógłby mi ktos to przetłumaczyc.Nie musi byc to idealne tylko,zeby zachowało sens tego co ja jej chciałabym jej napisać.

Cześć Lindsay!Przepraszam,ze troche musiałaś czekac na moją odpowiedz,ale wiesz jak u mnie z pisaniem po angielsku,musiałam poprosić interanutów o pomoc w tłumaczeniu...:)Dziekuje Ci za maila i za pamięć.Niestey w te wakacje nie przyjadę na Maltę.
W lipcu zostaję w domu.Musze pozałatwiać kilka spraw ze stypendium na które wyjeżdzam do Hiszpanii na cały rok.Chcę być sama i troche odpocząć.
W sierpniu najpierw lecę na Mauritius.Mauritius razem z wyspami Reunion i Rodrigues jest częścią archipelagu Maskarenów.Jest to podróż,która od dawna mi sie marzyła.Jest to wyspa która jest ostatnio bardzo modnym miejscem wypoczynku ludzi.Chcę poznać kulturę mieszkańców Mauritiusu,posmakowac ich kuchni.Chcę uslyszec i porównać ich francuski.Przekonam sie jak bardzo rózni sie od francuskiego standardowego.Przede wszystkim na Mauritiusie chcę odpocząć,opalać sie,chodzić na imprezy i poznać wielu ludzi.Może trochę będę surfowała...Zobaczymy!Przekonam się czy to faktycznie raj na Ziemi!
W drugiej połowe sierpnia lecę na Kubę ze znajomymi(przyjaciółmi).To będzie przede wszystkim wyprawa turystyczna.Chcę odwiedzić wiele miejsc. Zwiedzanie zaczniemy od Hawany,pózniej zjedziemy do Santiago de Cuba, a na koniec do Cayo Coco gdzie znajdują się najpiękniejsze plaże Kuby.Atrakcji w programie jest wiele,nie będę wymieniała wszystkich.Chcę posłuchać podobno najpiekniejszego j.hiszpańskiego,zapalić cygaro kubańskie i napić się prawdziwej kubańskiej kawy.
W połowie września wyjeżdżam na cały rok akademicki do Hiszpanii na stypendium.Chciałabym,zeby ten rok był najwspanialszym i najciekawszym rokiem mojego dotychczasowego życia.Chcę poznać wielu ludzi z całego świata.Zapisać sie na zajęcia,których nie ma na moim uniwersytecie.Chciałabym też dużo zwiedzać w międzyczasie.Będą jeszcze inni moi znajomi z roku na stypendium tylko,ze w innych miejscowościach.Chciałabym pojechać też do nich.Dwójka będzie w Salamance,a koleżanka sama będzie w Madrycie.Mam nadzieje,że to będzie rok przeze mnie maxymalnie wykorzystany.Będę mogła zobczyc jak Hiszpanie zyją na co dzień,żyć,zasypiać i budzić się w kulturze hiszpańskiej...Jak wrócę jeśli w ogóle wrócę.Zycie pisze rózne scenariusze... chciałabym zacząć drugi fakultet.Myślę,ze będzie to jakis kierunek ekonomiczny...To są moje plany na najbliższy rok...Jeszcze raz dziękuję za maila napisz mi co tam jeszcze u Ciebie...??Pozdrawiam.


Błagam napiszcie mi to po angielsku!!Z góry dziękuję!!
napisz na moje [gg] to ci napisze list.pa

 »

Studia za granicą