Pilne!Bardzo prosze o pomoc!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze was o pomoc w tlumaczeniu pewnej wiadomosci, ktora odebralam na moim MySpace. Anglika ucze sie od roku, bo wczesniej mialam tylko niemiecki. Oto wiadomosc:
Hi Ewa im a fan of Blue from South America exactly im from Peru .........please can you tellme if is the real Simon the one that add to the fans to his web side ...you think so that is him .....???

hope you can reply me soon ...thanks.........Mara
Z gory wam bardzo dziekuje:)
czesc! ewa jestem fanka blue z poludniowej ameryki, dokladnie z peru
czy mozesz mi powiedziec prosze jakie jesst prawdziwe imie simona tego ktory dodaje fanow do ich strony... czy myslisz ze to on...?
mam nadzieje ze odpiszesz predko... dzieki... Mara
tak mniej wiecej : Czesc Ewa, jestem fanka Blue z Ameryki Południowej. dokładniej jestem z Peru. czy mozesz mi powiedziec prawdziwy Simon (czy to on czy jakos tak.) dodaje fanow na jego stronie internetowej. myslisz ze to jest on? mam nadzieje, ze odpowiesz mi szybko. dzieki. mara
Jestescie kochani:D! Bardzo wam dziekuje!
Mam jeszcze taka mala prosbe. Czy moze mi to ktos przetlumaczyc na angielski?

Czesc! Milo mi Cie poznac! Wydaje mi sie, ze on jest zbyt zajety by sam dodawac fanow. Sadze, ze ma od tego jakas osobe, ktora mu w tym pomaga. Pozdrawiam:)
prosze niech to jeszcze ktos sprawdzi
Hi!(hello! or hey!) Nice to meet you. I think (that) he is too busy to add fans by himself. In my opinion, he has (got) a person to do it, somebody who helps him with it. Greetings :)

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia