Opis miasta

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o napisanie w kilku zdaniach opisu jakiekolwiek miasta(gdzie lezy,co mi sie w nim podoba ,dlaczego chcialabym w nim mieszkac itd cos wtym stylu).Z gory bardzo dziekuje.
PROSZE nie wklejac tego samego pytania co 5 minut, i przy okazji nie okazujac cierpliwosci nawet na te 5 minut. Tutaj wszystkie watki widac, - a do tego, b. uprzejmy Engee30 juz to za Ciebie napisal. (TY oczywiscie nie masz ani ochoty ani czasu na takie glupoty)
Pomylilam watki i dlatego napisalam dwa razy!!!!!!!!!A jezeli juz to opis polskiego mista ma byc.
>A jezeli juz to opis
>polskiego mista ma byc.

Nakrzycz na engee30. Należy mu się. Jak już za kogoś pisze to niech się przyłoży do pracy. A nie tak - pisze co mu się umyśli.
Engee30 pryznajmniej napisal jakis opis miasta a ye to nie polskie to nie jego wina bo niewiedyial.A tz nic sie nie rusyzsy zeby mi pomoc.
Sory za literowke .TO nie jego wina ze opisal niepolskie miasto bo w koncu niewiedzial.A ty bys sie ruszyl i mi pomogl ale chyba tez nie za bardzo znasz angielski.
>ale chyba tez nie za
>bardzo znasz angielski.

Wcale nie znam. A Tobie radzę jednak coś samemu napisać. Tu zazwyczaj nie odrabiają prac domowych za kogoś. Takie głupie przyzwyczajenie.
Ruszyc to ty powinnas swoj tylek i odrobic prace domowa.
Nie chce ci sie robic, nie licz na innych.
Jasne dzieki.Ale mam spore braki w angielskim spowodowane choroba.Od paru tygodni ponownie zaczynam sie uczyc prawie od podstaw jezyka angielskiego.Ale dzieki kazdy jest madry nie.
>Jasne dzieki.Ale mam spore braki w angielskim spowodowane choroba.

Nie widze zwiazku.
Zwiazek jest taki ze moj poziom z angielskiego jest prawie zerowy i zaczynam wszystko od poczatku cala nauke.I jest dla mnie klopotem napisanie opisu miasta .To tak jakbyscie kazali przedszkolakowi to napisac ktory nie ma zielonego pojecia o angielskim tylko zna pare slowek.
Napisz to zadanie uzywajac slowa ktore juz znasz. Zacznij od..
My town is.....
In the town....
.>>>Ale dzieki kazdy jest madry nie. (Mylisz sie, tylko ten jest madry, ktory wie, ze jeszcze nic nie wie)
Jak ty masz sie nauczyc angielskiego jesli prostych zdan po polsku nie rozumiesz.

>Ale mam spore braki w angielskim spowodowane choroba.
Nie widze zwiazku (miedzy brakami a choroba).
A przeczytaj teraz swoja odpowiedz.
Dzieki ale ja praktycznie zaczynam od podstwa wiec moj zasob slow tez jest znikomy .Ale jakos dam rade.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia