Co oni tam mowia?

Temat przeniesiony do archwium.
czy moglby ktos mi napisac co oni tam mowia?

To trailer reklamujacy film.
Ogolnie wszystko rozumiem tylko do 18 sekundy nie wiem co mowia.
Czyli sam poczatek. Jakos tak belkocza. Wylapalem tylko kilka wyrazow.
Chodzi mi oczywiscie nie o tlumaczenie tego fragmentu na jezyk polski ale o oryginalna kwestie.
Wylapalam mniej wiecej tyle (acz jesli sie myle, please correct):

"Let the bodies hit the floor"
"So I end up (?) thinking I was going over there to take my country"
"[She?] sent this to me yesterday"
"She now makes some cute tax max babies"
She JUST sent this to me yesterday
>"So I end up (?) thinking I

signed up thinking..

>"She now makes some cute tax max babies"

..some cute text-mex babies
A o co chodzi z tym "take my country"?
to protect my country?
Faktycznie. Matko i corko! Zbyt wyrazne toto nie bylo...
Wpadam od czasu do czasu na to forum i zauwazylem, nie majac zlosliwosci na uwadze, ze niejaki mg rosci sobie prawo do bycia tutejszym guru. Mam tu na mysli jego proby arbitralnego wyrokowania jesli chodzi o wymowe i czesta sentencje:
"zawsze to mowie moim studentom" :)

Nie odbierz mnie zle, nie musisz mi niczego udowadniac jesli nie chcesz, ale to jest doskonaly moment aby Cie sprawdzic.
Fragment jest rzeczywiscie niezbyt wyrazny, nawet dosc zaawansowany osobnik moze miec problemy ze zrozumieniem, ale nie taki stary wyga jak Ty:)
No wiec jak?
Jestes w stanie przetlumaczyc poczatek?
Jesli tak to czapka z glowy, jesli nie, kazdemu sie zdarza, ale ...
A nie czasem cos w stylu:

Signed up paid killer's gone over there to take my country ?
"I signed up thinking I was going over there to protect my country."

Jednak te wersje potwierdzaja "nativowie" :)
Faktycznie jak sie wsluchac, ale u mnie ze sluchem kiepsko stad te bzdury.... ;)
ok, dzieki wszystkim. Teraz jak mam juz ten tekst to jak sie wslucham to rzeczywiscie jest to cos podobnego do tego co napisaliscie. :) Ale i tak z 2 wyrazow nie jestem w stanie uslyszec.
Wrzucilem na google jeszcze to wyrazenie text-mex czy tez tax max
i wydaje mi sie, ze tam chodzi o tex-mex.
tex-mex to jakies jedzenie z teksasu itp. To by bardziej pasowalo bo glowny bohater jest z teksasu. Ale to nie wazne zreszta. Jeszcze raz dzieki.
no wlasnie nie musze udowadniac.
Rozne rzeczy udowadniam na co dzien w pracy.
Mozesz napisac, ze jestem upierdliwy, ale nie po to zostawilem Ci furtke, zebys przez nia uciekal. Spodziewalem sie, ze odpowiesz na pytanie. Czesto wdajesz sie w dlugie polemiki, udowadniajac, ze to wlasnie Ty masz racje wiec te piec minut poswiecone tak banalnej dla Ciebie w koncu sprawie jak wymowa, nie powinno Ci sprawic roznicy.
>Rozne rzeczy udowadniam na co dzien w pracy.
Nie pracuje z Toba wiec nie wiem. Jak na razie, to sklaniam sie ku przekonaniu, ze nie wiesz co tam mowia. Skoro jest wiec tak, ze Ty czegos nie wiesz, miej odwage to przyznac. Czasem zdrowo jedziesz po ludziach, a jak widac sam nie jestes nieomylny.
>Mozesz napisac, ze jestem upierdliwy, ale nie po to zostawilem Ci
>furtke, zebys przez nia uciekal. Spodziewalem sie, ze odpowiesz na
>pytanie. Czesto wdajesz sie w dlugie polemiki, udowadniajac, ze to
>wlasnie Ty masz racje wiec te piec minut poswiecone tak banalnej dla
>Ciebie w koncu sprawie jak wymowa, nie powinno Ci sprawic roznicy.

Jeżeli uważasz, że w polemikach nie ma racji, przyłącz się i powiedz, gdzie się mylę. Krytykuj mnie merytorycznie, a nie podpuszczaj. Forum nie jest moją własnością, Ty też możesz tu błyszczeć.
Teraz, kiedy się zarejestrowałeś, masz dostęp do wszystkiego, co napisałem. Przyjmę każdą uzasadnioną krytykę.


>Nie pracuje z Toba wiec nie wiem. Jak na razie, to sklaniam sie ku
>przekonaniu, ze nie wiesz co tam mowia.

Tu nie ma logiki. na forum nie chodzi o to, żeby wypowiadać się na wszystkie tematy i popisywać się swoją wiedzą, bo inaczej ktoś pomysli, że czegoś nie wiem. Zobacz, w ilu wątkach nie wypowiadam się. Rozumiem, że dla Ciebie to znaczy, że nie znam się na tym, o co tam pytają. Gratuluję logicznego myślenia.


Skoro jest wiec tak, ze Ty
>czegos nie wiesz, miej odwage to przyznac.

Zapraszam do lektury moich wpisów. Zdarza mi się przyznać, że czegoś nie wiem.


Czasem zdrowo jedziesz po
>ludziach, a jak widac sam nie jestes nieomylny.


Jeżeli uważam, że mam rację, a ktoś się upiera przy swoim, to go krytykuję - zwłaszcza jeżeli ten ktoś uparcie trzyma się swojej wersji.
'jak widać sam nie jesteś nieomylny' - rozumiem, że Ty mi już nie będziesz wierzył. Trudno, jakoś to przeżyję. Widocznie jesteś osobą, która potencjalne autorytety ciągle wystawia na próbę i ocenia swoimi kryteriami. Mnie nic do tego.
mg, ktoś się zarejestrował i od razu najechał na Ciebie. To daje do myślenia. Przypomnij sobie przypowiastkę, którą swego czasu przytoczyła La Belle... Radzę zastosować.
>Tu nie ma logiki. na forum nie chodzi o to, żeby wypowiadać się na wszystkie >tematy i popisywać się swoją wiedzą, bo inaczej ktoś pomysli, że czegoś nie >wiem. Zobacz, w ilu wątkach nie wypowiadam się. Rozumiem, że dla Ciebie to >znaczy, że nie znam się na tym, o co tam pytają. Gratuluję logicznego myślenia.

Nie musisz mi niczego gratulowac, pogratuluj raczej sobie. Chyba scisle doprecyzowalem, ze chodzi mi o wymowe. Twoj wywod, ze w wielu watkach sie nie wypowiadasz ma sie nijak do tego co napisalem, niemniej dziekuje za gratulacje.
Jedno jest pewne, w miare sprytnie unikasz odpowiedzi na zadane wczesniej pytanie. To wiesz w koncu co tam mowia czy nie?
nie bede powtarzal tego, co inni juz napisali.
Wiec co tam mowia? To co napisal Artur?
Forumowicze podali tyle wersji, ze nie wiem do ktorej sie odnosisz.
'texT mex' też by pasowało.

tylko że ja sama nie wiem czy to slyszę czy nie.

przyznam szczerze, że filmy wojenne są dla mnie zawsze najtrudniejsze do oglądania - zawsze połowę dialogów zagłusza podkład muzyczny:D
Jesus Christ, stop trolling the forums.

In the background : Let the bodies see the floor.

I signed up thinking I was going over there to protect my country.
She sent this to me yesterday.
She now makes some cute text-mex babies
Everything turned out so different than we thought.

This is what I can hear.
>In the background : Let the bodies see the floor.

let the bodies HIT the floor.

wlasnie sobie posłuchałam całego utworu na youtube:DD - fajny jest.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego