list o zorganizowaniu wycieczki

Temat przeniesiony do archwium.
czy moze ktos mi napisac list to jest bardzo wazne, a ja kompletnie tego nie umiem !!!!

temat listu !!

poproszono cię o zorganizowanie wycieczki jednodniowej w znanej ci miejscowosci dla grupy ludzi z angli.napisz list do nich uwzgledniając:
-wyjasnij dlaczego warto przyjechac
-podaj pare propozycji spedzenia czasu
-zaproponuj dogodne warunki
-zapytaj sie czy mają jakies zyczenia lub prosby.
nie możemy :-( Napisz sama tak jak umiesz, a ktoś sprawdzi.
własnie nie umiem i tu jest problem:(( ale coż trudno bywa :((((
1) w pierwszym akapicie napisz, że słyszałaś, że chcą wycieczki do twojego miasta i ty jesteś osobą która im pomoże.
2) w 2 akapicie napisz, że cieszysz się, że wybrali twoją miejscowośc, bo jest w niej naprawdę ciekawie. Wymień 2-3 fajne rzeczy i napisz, dlaczego warto je odwiedzić.
3) w 3 akapicie napisz, że zadbasz o to by mieli gdzie jeść i spać. Wymień nazwę hotelu i podaj ceny. Zachęć, by dali ci znać, co o tym sądzą.
4) w 4 akapicie zapytaj, czy mają jakieś życzenia i pytania. zaproponuj, żeby ci je przedstawili bez wahania.
5) zakońćz list
spróbowałam napisac poczatek troche sie w tyb gubie, ale prosze rzucic na to okiem:

I am pleased that state want to visit beautiful Warsaw city.Warsaw is courious and interesting city. It is touring corious place a lot: turning of roual castle,walk by the grave of the unknown solider...........
I am pleased that 'state' (calkowicie zle slowo- tutaj zrwacasz sie do osoby, to znaczy ze, ty/wy-dlaczego to sie nie znajduje w zdaniu) want to visit THE beautiful 'Warsaw city' (zla kol slow - city of Warsaw).
Warsaw is A 'courious' (ortog) and interesting city.
'It is touring 'corious' (ortog) place a lot'- prosze jeszcze raz to napisz wg ang. gramatyki...: 'turning' (zle slowo) of RoYal Castle, walkING by the grave of the unknown 'solider'(ortog)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia