praca dla nastolatków!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-59 z 59
| następna
ja przeczytalem wasze posty i duzo sie z nich nie dowiedzialem... ja chcialbym jechac ale jakbym pojechal to juz na stale... niestety moi starzy raczej sie nie zgodza zebym wybyl w wieku 17 lat z domu... dlatego pozostaje mi jeszcze jeden nieszczesliwy rok w tym pier***onym syfie
A która farma poszukuje 16 letnich pracowników? Bo jak przeglądałem stronkę to takiej nie znalazłem. Z góry dzięki za odpowiedź.
No to trzeba bedzie kolejne wakacje kombinowac skad wziasc kase tu w polsce. Jakies zasrane ulotki czy cos takiego...
Sam jestś syfiarzem a wypierdal** z tąd jak ci źle myślisz ze tam jest lepiej. Jak mieszkasz na jakimś zadupiu to nie myśl sobie że będziesz miał super, ale w dużych miastach jest tak jak na zachodzie i nie obrażaj mojego kraju.
ja mam 16 lat i bym baardzo chetnie wyjechała gdzies za granice do pracy ale nie mam cholera zadnych znajomych tam ;/ a bez nich nie wyobrażam sobie jak mam sobie w obcym kraju poradzić;/ jakby ktos cos wiedział o jakiejs pracy to pisać [email] .. powodzenia wszystkim szukającym ;)
witaj ! chcialabym dowiedziec sie jak trafiles na te prace... bardzo wazne bo tez chcialabym wyjechac za rok bede miala 16 lat i mam nadzieje ze na wakacje uda mi sie wyjechac... z gory dzieki za odpowiedz :)
jak moge wyjechac do szkocji na wakacje ? jak znalazlas te oferte ? mozesz o tym napisac najlepiej na maila [email] bede bardzo wdzieczna
Hej!
Przeczytałam Twoją wypowiedź... No cóż, opinia fajna, ale czy słuszna?
Ja mam 16 lat, roznosiłam ulotki, bo nic innego nie mogę znaleźć w swoim rejonie. Nie przeszkadza mi to,że praca jest ciężka. Interesuje mnie nawet robota poza lubuskim na wakacje.. Masz coś w zanadrzu? ;)
Czekam na odpowiedź, bo jednak liczę,że mi pomożesz :P
Pozdrawiam serdecznie,
[email]
hey ,ja wlasnie jestem w anglii juz dwa lata bedzie ,chodze tu do szkoly itd w tym roku szkolnym ma gcse ,strasznie sie boje ,jezeli je obleje to chcialabym wrocic do polski do liceum ,bo z tego co sie dowiedzialam trzeba miec od A do D zdane aby isc do collegu ,napisz mi jak ty sobie tu radzilas itd i jak wygladal twoj powrot do polski :to moj adres [email] lub [gg] napisz prosze buzi :)iza
Hej...Ja mieszkam w Angli mam 13 lat i praca jest wszedzie.. to zalezy co chcesz robic... ja co tydzien w soboty roznosze ulotki z pizzeri no ale ja jestem od ciebie mlodsza:P Placa mi za 2 godziny 20 funtow;]
Pozdrawiam:*
Hej... Mowisz ze nikt nie poszukuje pracownikow 16-letnich? Mylisz sie:P
Ja mieszkam w Angli i 16-ltni nastolatkowie chcetnie chodza tu do pracy w weekendy...;]
Hej:*
Ja mieszkam w Nagli i pracy jest bardzo duzo.. A co do ciebie to zalezy co chcesz robic i czy znasz angieslki:P
Ja mam 13 lat i w weekendy rozdaje ulotki placa mi za 2 godziny £20... no ale ty jestes starszy wiec to wlasnie zalezy od checi i czy znasz jezyk angielski;]
Wejdz na strone goniec.com jest tam duzo ofert;]
Pozdrawiam;]:*
Hej;]
Ty mieszkasz w angli?
Jesli tak to chyba wiesz ze pracy jest duzo:P
Jak znasz angielski to mozesz isc nawet na kase do jakigos sklepu:P
Pozdrawiam..
Jesli chodzi o polske to raczej tak nie jest:P
Misia błagam podaj mi jakieś namiary na siebie np gg
jak coś to napisz do mnie na [gg]
Hej. Mam 17 lat i szukam pracy w necie na wakacje i niestety lipa, bardzo ciężko coś znależć. Znalazłem ciekawą stronke: www.praca-dla-nastolatka.pl Zapowiada się ciekawie - zobaczymy co tam znajdę - za dwa tygodnie startują, zapisałem się na maila powiadamiającego o starcie i czekam z wielką nadzieją. Ktoś może mi pomóc w szukaniu roboty na wakacje ? Może jakieś inne adresy www możecie polecić ? Gdzie mogę znależć pracę na wakacje ?
witam i mam dla was dobra wiadomosc potrzebuja ludzi w holandii od 17 lat u nas w firmie jest to firma 3G odziały mamy w Opolu Raciborzu Katowicach i Kluczborku można się zarejestrować na stronie http://www.3gdo.nazwa.pl/rejestracja/ mamy oferte w holandi dla młodzieży w wieku od 17-20 lat przy segregowaniu książek a tak to wygląda można dzwonic i pytac
tutaj jest pokazana ta praca. pozdrawiam zainteresowanych prosze o kontakt
Witam mam 16 lat i szukam jakiejs pracy tak do konca wakacji.Prosze o jakas szybko odpowiedz i oferte bo pasuje cos sobie dorobic na wakacjach
"pasowaloby cos dorobic" z taki podejsciem to sobie mozesz:p..... zreszta teraz to troche za pozno na szukanie pracy ....na 1,5 miesiaca to co najwyzej mozesz owoce zbierac...
a tak wogole to jestes naiwny ze ktos ci tu da jakas oferte.. troche samodzielnosci..
ja na początku września jade do Anglii. Dzisiaj własnie dostałam papiery z kursu że sie dostałam. Tylko własnie sprawa pracy mnie nurtuje. Czy to prawda że jak nie masz 18 to nie można sie w żadnej agencji pracy zarejstrować?
Cześć! Nadal w internecie nie mogę znaleźć ciekawego serwisu z ofertami pracy dla młodzieży, ale serwis www.praca-dla-nastolatka.pl , na który już wcześniej natrafiłem ma w środę ruszyć /na razie trwaja testy/ i podobno jest na nim wiele ciekawych ofert pracy nie tylko na wakacje, ale też w roku szkolnym /wieczory i weekendy/. Ciekawy jestem czy znajdę sobie tam coś odpowiedniego. Nadal proszę o pomoc w znalezieniu ofert pracy dla siedemnastolatka.
hej ;) przez długi czas szukam pracy poprzez internet... trafiłem na serwis, który dopiero zaczął działać www.praca-dla-nastolatka.pl . jest już trochę ofert pracy - mam już tam zaklepaną pracę - na razie robotę tylko mam w soboty, ale pewnie coś będzie jeszcze wieczorami w tygodniu - ja jestem zadowolony
hm ja pracowalam na magazynie na ktorym pracowaly dziewczyny 16 i 17 lat, nie wiem czy dodaly sobie lat w agencji czy co, ale faktem jest ze pracowaly w wakacje normalnie jak wszyscy :)
hej . Mam pytanie . Czy jako 17sto latek mogę lecieć do UK bez zgody rodziców nie ponosząc za tożadnej odpowiedzialności Prawnej . Typu policja itd ? Mamie sie nie podoba moj wyjazd. a ja bardzo chce się usamodzielnic leciec do pracy , dziewcyzny , pozniej rozpoaczac nauke w tamtejszej szkole . jest taka mozliwosc ?
Mi sie wydaje, ze tak, tutaj chyba legalnie mozna od 16 lat pracowac... ale glowy nie dam. Tylko z ta szkola, zamierzasz jednoczesnie pracowac i uczyc sie? ^_-
Witam!!!
Serdecznie zapraszam do zarabiani pieniędzy za pomocą wyszukiwarki ! http://scour.com jest wyszukiwarką internetową która płaci nam za wyszukiwanie, wystarczy miec ukończone 13 lat by wziąśc udział w zarabianiu pieniędzy! Za wyszukanie każdej frazy otrzymujemy 1 punkt, za ocenienie pozytywnie lub negatywnie (palec w górze mówi 'Ale fajna strona' / palec w dół mówi 'Ale xxxxxx strona' ) wyszukanej strony otrzymujemy kolejny punkty, za dodanie komentarza o stronie otrzymujemy następny punkt, czyli w sumie 3 punkty od jednego wyszukiwania. Dziennie można zdobyć 300 punktów. (Wyszukanie 100punktów, zagłosowanie 100 punktów, komentarze 100punktów).

Na każdym wyniku możemy kliknąć na 3 łapki.
Tak więc dostajemy 3 pkt na wynik .
Czyli 3*100 = 300 pkt Dziennie.
300*31=9300 Tyle wychodzi na miesiąc :)

Za 6500 punktów 25$ (72zł)
Za 12500 punktów 50$ (144zł)
Za 25000 punktów 100$. (288zł)

Aby sie zarejestrowac wyślij mi na e-maila na adres: [email] , w tytule wpisując "płatna wyszukiwarka" , a prześlę Ci zaproszenie n atwój adrers e-mail!!! W zamian za to, że zapisałeś się dzieki mojemu zaproszeniu otrzymasz za to dodatkowo 50pkt. Możesz rówież zarejestrowac się z http://scour.com ale wtedy nie dostanie żadnych dodatkowych punktów!!! Wybór należy do ciebie - ale 50pkt - to nie mało! Co nie???!!! Plecam!

Jeśli zaprosisz jednego znajomego, a on dziennie będzie zbierał te 300 pkt (limit dzienny) to ty dostaniesz 25% pkt które on zarobił czyli dokładnie 75 pkt. Czyli on nic nie traci, a ty pozyskując znajomych możesz zyskać!

Strona jest w języku angielskim (dlatego wypłaty w dolarach), trzeba posiadać również konto na PayPal (darmowe konto i założenie go nic nie kosztuje).

Nic cię to nie kosztuje i w każdej chwili możesz zrezygnować (ale jest to najszybsza forma zarobku w internecie - wiem bo sprawdziłam wiele ofert - wiele razy zostałam oszukana - ale ten sposób naprawdę polecam - wypłacili mi już ponad 300 $)!

W razie jakichkolwiek problemów, pytań proszę pisać na adres e-mail: [email]
WITAM WSZYSTKICH. MAM PYTANIE. POSIADAM 15 LAT I INTERESUJE MNIE PRACA POZA GRANICAMI POLSKI. MOGĘ ROBIĆ ZUPEŁNIE WSZYSTKO. OD PRACOWANIA NA POLU AZ PO OPIEKOWANIE SIĘ DZIEĆMI. WSZYSTKO BYLO BY LATWIEJSZE GDYBYM BYLA STARSZA,ALE CZY POMIMO TEGO BYLIBYSCIE MI W STANIE POMOC ? Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ I POZDRAWIAM SERDECZNIE TYCH ,KTORZY MI ODPISZA !!
Szukam pracy za granicą na wakacje, obecnie ma ukończone 17 lat (we wrześniu 18). Jestem pracowita i rzetelna. Kontakt do mnie to: [email]
wszystkim którzy szukają pracy, polecam serwis:
http://pracadlamlodziezy.com/ - Praca dla Młodzieży
znajdziecie tam ciekawe oferty pracy dla osób w każdym wieku, bez wzgędu na doświadczenie i wykształcenie.
pozdrawiam
edytowany przez tengel90: 10 kwi 2011
Temat przeniesiony do archwium.
31-59 z 59
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa