co powiecie o wyjazdach z JDJ Bachalski?

Temat przeniesiony do archwium.
Chce wyjechać z JDJ Bachalski w ramach programu praca i nauka. Czy mógłby mi ktoś napisać czy już wyjeżdżał z tą firmą i jak było? Dzięki: ))
WIęc jeśli chodzi o Jd.. Bachalski to oni są bardzo drodzy z założenia. Ja od nich nie jechałam ale jak kiedyś przygotowywałam się do wyjazdu to ich ceny po prostu mnie odstraszyły, tym bardziej ,że słyszałam ,że nie są aż tak dobrzy jak mówią.
Polecam JDJ Bachalski!!! Dobra organizacja, miła atmosfera, kompetentni pracownicy, wszystko na czas, żadnych problemów z formalnościami. Super wyjazd i wspaniałe wspomnienia.
Organizator wywiązał się ze swoich obowiązków :)
a jakie byly koszty?
Samodzielnie szukałam pracodawcy, więc płaciłam 680 PLN + 565 USD (niecałe 2500 PLN). Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i polecam. Zawsze możesz napisać do nich w tej sprawie to
udzielą aktualnych informacji: [email] mam też kontakt gg do
konsultanta: 7842114.
hej ja byłem na Work&Travel od nich, praca spoko, przywiozłem trochę kasy, bilet był może trochę za drog - liczyłem z 500 pLN mniej no ale niezapomniane wrażenia z wyjazdu, a jeśli chodzi o pracę i naukę to chyba Au-pair lub kurs językowy za granicą połączony z pracą, wiem ze też coś takiego mają w ofercie,
pozdro
Ja osobiscie nie polecam JDJ. BYlam z nimi w zeszlym roku na Work&Travel, a w tym juz wybralam inne biuro. Po prostu pracy, ktora mi zaltwili, nie bylo, a ponadto nie powiedzieli mi calej prawdy o warunkach "rzekomego" pracodawcy. Ale na szczescie udalo mi sie znalezc inna prace, wiec ogolnie bylo ok, ale na pewno nie dzieki JDJ. Pozdrawiam :)
moja kumpela wyjezdzala i jest bardzo zdowolona...
ja rowniez planuje wyjechac, ale nikt z biura nie odbiera tel. a sama siedziiba jest zamknieta:9 ale i tak wyjade
JDJ to kompletna dezorganizacja w moim przypadku, warunkow pracy do konca nie mozna bylo poznac przed wyjazdem(ukrywali przede mna warunki, gdyby mi o nich powiedziano na pewno nie wyjechalabym do usa z nimi) i ogolnie jedna wielka lipa, pan z biura uwazal sie za inteligenta i rzucal polskim lamanym z angielskim, probowal mi wciskac kity jak to swietnie bedzie na miejscu itp, podczas wyjazdu mialam problemy aby sie skontaktowac z fundacja, zadzwonilam do biura a on olal mnie totalnie,wiadomo po wplacie kasy nic ich juz nie obchodzi, koszty sa rzeczywiscie wieksze, a jakosci to w zaden sposob nie polepszarnzdecydowanie odradzam to biuro, chociaz wiem, ze to moze tylko oddzial zamiejscowy wplynal na moja opinie:(pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą