"POL-CONSULTING"

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |
POL-CONSULTING"
99-300 KUTNO SZPITALNA 1B/10 reprezentowaną przez właściciela Pawła Oleszkiewicza .
Zna ktoś z was tego pośrednika miał ktoś do czynienia z was??????
Prosze o informacje czy to nie jakis wałek?????
bylem w angli w pracy przez firme pol- consulting i tej pracy tam wcale nie miałem.Ludzie nawet sie nie piszcie odpusc!!!
jak to tej pracy nie ma...to co mam mysleć ze to kolejne oszustwo czy co?
napiszcie jak wyglada ten "wyjazd" z POL-CONSULTING bo sie do tego przymierzam a szkoda mi stracic prawie 100Ł.
To jest jeden wielki kit Ja tam byłem i poleciałem na około 2000zł.Zapodałem gościa na policje.Gość tylko słodko pierdzi on w polsce tylko może wyciągnąć kase a nie zapewnić prace na wyspach bryt.
ja moze powtórze swoją wypowiedź z innego postu : Tak wszyscy macie racje teraz działają pod nazwą ,,WSCHODNIA EUROPA" mieszczącą się przy ul.Olimpijska 4a lokal 50 w Kutnie oraz "POL-CONSULTING"
99-300 KUTNO SZPITALNA 1B/10
TEL. [tel]to są oszuści.. też zaciekawiła mnei ich oferta pracy ale gdy zadzwoniłem do Urzędu Skarbowego czy takowe firmy istnieją stwierdzili , że nie mają wpisanej żadnej firmy do ewidencji działalnosci oraz że dobrze iż nie odpowiedziałem na ich ofertę gdyż nie byłbym pierwszą oszukaną osoba, która dzwoniła właśnie w tej sprawie....Pozdrawiam
Te dwie firmy istnieja napewno jestem właścicielem POL-Consulting drugą założył mój brat po powrocie z Angli.Mamy dokumenty działamy legalnie i nie chce uzywć brzydkich słów ale ten baran co sprawdzał nas w skarbowym niech poda numer faxu to przesle mu zaswiadczenie o wpisie do ewidencji, regon itd. oczywiscie dla wszystkich innych chetnych też.
Nikogo nie oszukałem proszę dzwonić kto powoła się na te forum jedzie zupełnie gratis lecz będzie musiał napisać tu swój komentarz.
pozdrawiam
Pawel Oleszkiewicz Pol-Consulting [tel]
NO własnie tez sie zastanawiałam czy ta firma faktycznie załatwia prace i tak szczerze mówiąc wcale tego nie wiem do konca.Jak Pan mnie moze przekonać?.Moj adres [email]
Drogi Panie!
Jestem zainteresowany ofertą.
Pana prasa rzeczywiście nie jest dobra nie tylko na tym forum ,
i nie wiem czy to działanie konkurencji czy coś więcej?
Jeżeli jest to możliwe prosze o przesłanie oferty na adres mailowy:
[email]
Ja ze swojej strony odpowiem na każde zapytanie natychmiast.
Pozdrawiam.
P.S.
być może jest to drugi wpis o podobnym brzmieniu - nie byłem pewien czy tamten wyszedł z mojego kompa.
Obecnie na rynku jest multum firm które mają zszarganą opinie z takich czy innych powodów.faktem jednak jest iż firma Pol-consulting działa na rynku już dość długo.spotkałem się już na którymś z Forum że jednak ludzie wyjechali i pracują i są zadowoleni. Można rzucać bezpodstawne oskarzenia ale pamietajcie ze jezeli czegoś nie jesteście pewni nie opowiadajcie sie po którejś ze stron bo tym samym możecie odebrać szanse wyjazdu po lepsze jutro dla wielu naszych rodaków.
Ps.Dlaczego stawiacie kogoś kogo w ogóle nie znacie na ostrzu noża i wysowacie propozycje typu
"co może mi pan zaoferować"
Firma istnieje , wypełnijcie kwesionariusze i działajcie jeśli się uda to gratuluje jeśli nie to próbujcie dalej
a zawsze możecie skorzystać z usług innych firm,których na rynku nie brakuje.
pozdrawiam!!!
człowieku ja poplynelem 300 Funtów i wrocilem do polski to zwykly cwaniak ktory nic nie daje w zamian za te 500zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koles ma zalozona sprawe na komendzie za dokonanie przestepstwa!!!
Pawełku jestes skonczony tak jak twoja firma ! takich oszustów jak ty sa tysiace w polsce i w angli, ludzie firma pol-consulting to tylko zwykli oszusci !
Facet co ty pierdolisz bylem w angli poplynelem 300 funtow nie miałem zadnej pracy nawet nie otrzymalem zadnej oferty pracy,zapewne jestes jakims znajomym pawelka O.szusta ktory dal ci cos za dobry komentarz ale prawda jest inna, poza tym osub oszukanych jest wiecej!!! Ludzie gdybym mial prace w angli to chyba bym nie oczernial goscia ktory mi ta prace zalatwil !
to się jeszcze okaże na razie w każdym tygodniu wyjezdzają ludzie do pracy i nie ma miejsc do czerwca.
pozdrawiam
podtrzymuje swoje zdanie. firma istnieje,legalnie działa i za jej posrednictwem wyjezdzam za granice w celach zarobkowych pod koniec maja.jesli by cos poszlo nie tak to jak najbardziej wypowiem sie na tym forum poraz kolejny.
PS .prosze adminów tego FORUM żeby jednak mimo wszystko przegladali na biezaco najnowsze wypowiedzi ,ponieważ słowa typu "pie...isz" mogą jednak razić troszke młodszych uzytkownikiów tego forum.
A pan P.Oleszkiewicz to poprostu zwyczajna osoba która jak wiekszosc bior w Polsce stara się wysłać kilku polaków do pracy w uk i chce przy tym zarobić jakąś kaske ale napewno nie sa to jakies kokokosy.Podziwiam wrecz takich ludzi którzy wykorzystują znajomość jezyka i w ogóle kontakty z ludzmi za granicą ktorzy sa w stanie jesazcze na tym zarobić.sam byś tak robił-to jest odp do poprzedniego postu
Sorry Luka, ale sprawa wygląda naprawdę podejrzanie. Ja tez bardzo chce wierzyc w to ze wszystko sie da zalatwic latwo prosto i przyjemnie, jak to przedstawia pan Pawel, ale jakies to wszystko za piekne...Ponadto minimalna stawka którą zapewnia jest duzo nizsza od oficjalnej minimalnej.Powiedz, co Ciebie przekonuje i do jakiej pracy wyjezdzasz?
A wiecie co ja ta firme szczerze pierd.... w dupe mialem ochote wyjechac bo sie wydalawal wiarygodna koles jak zadzwonilem milutki ale wystarczy mi chocby jeden negatywny wasz glos aby dac sobie z tym spokoj bo po kiego kasztana wpierd... sie w jakas kabane skoro sa ludzie co sie na tym przejechali i wielkie dzieki za ich komentarze w koncu po to jest forum zeby wymieniac opinie i uczyc sie na czyis bledach ja sobie ta umowa co mi przeslali dupsko jutro podetre. A po drugie firma nazywala sie POL-CONSULTING a dzisiaj juzjej nazwa brzmi WSCHODNIA EUROPA czyz nie dziwe zamyka sie jedna firme otwiera nowa po co??? NO LUDZIE NIE DAJCIE SIE ROBIC W WALA POL BIEDY JAK KTOS ZAPLACI I NIE POJEDZIE A JAK ZAPLACI I POJEDZIE I TAM NA MIEJSCU SIE ROZCZARUJE TO CO WTEDY TYLKO KUPIC PACZKE SLONECZNIKU I WYSLAC KARTE PANU OLESZKIEWICZOWI Z POZDROWIENIAMI Z ANGLI. Kazdy jednak zrobi jak uwaza jednak jesli ktos sie zdecyduje to juz bedzie swiadczylo o tym jaki nasz narod jest naiwny.
idż do doktora
Witam,
Wczoraj znalazłem ich ofertę gdzieś w sieci, poprosiłem o informacje (napisałem maila). Dziś rano otrzymałem odpowiedź - jakieś ble ble o tym czym się zajmują, o ofertach aktualnych, opatrzone adresem i nr-em te. Zadzwoniłem, typ odebrał i zaczął mi lać wodę że legalnie, że akurat brak mu jednej osoby (stały kit) i że bym przyjechał. Po rozmowie sprawdziłem jedną rzecz - czy są w ks. tel. tpsa, bo jako firma nie powinni się bronić przed akwizytorami tpsa proszącymi o pieczątkę a w zamian za to jest przecieżreklama w ks.tel., wiem bo sam miałem działalność. I co? Kicha, bo ich tam nie ma.
Jestem już uczulony na takich typów, raz już się naciąłem na 3.000 w grudniu 2002 r. Praca miała być w Norwegii - w przetwórni ryb za 25.000 NOK (ok.12,5 tys. zł.). Oszust się nazywa Jarosław Murdzyński i oszukał ok.400 osób w całej Polsce (mnie na 3.000zł., poza tym dwóch moich kolegów po 2.500zł. Średnio myślę że każdego na ok.2.500zł., bo brał od 1.500 do 3.000zł.), czyli nachapał się 1.000.000. Połowę przepił, przegrał itp., więc zostało mu 500.000zł. Po drodze nieźle załatwił kilku, co dla niego zbierali, bo ci kasy przecież nie mają, a ludzie do nich mają pretensje, bo im - pośrednikom dawali. Teraz siedzi a ja i inni wnieśliśmy cywilną sprawę do sądu o zwrot kasy.
Bardzo dzięuję tym co byli, zostali oszukani (współczuję im, bo sam zostałem oszukany przez podobnego oszusta) i zechcieli się tu wypowiedzieć. Przyszło nam żyć w czasach, gdzie trudno o dobrą robotę i oni - ci oszuści na tym żerują.
Zastanawiam się tylko co nimi kieruje? Myślą że nie wpadną? - Nie mam pojęcia. Dla mnie są debilami, bo sam bym nie ryzykował np. dla 500.000 zł. Co taki debil sobie myśli? Że ucieknie na koniec świata za takie grosze? Że będzie za nie żył do końca życia? (choć swoją drogą pewnie będzie, bo nie wróżę mu długiego życia). Załóżmy że zainwestował, ale sam nic nie siebie nie ma, bo kupował na żonę czy kochankę i komornik nie ma z czego ściągnąć kasy żeby oddać ludziom. I co z tego? Ci ludzie sami sobie odbiorą, zaszlachtują skur..., bo za ostatnie lub cząściej za pożyczone chcieli wyjechać, z pracy nie raz się zwalniali i nie mają już powrotu, a tu taki skurwysyn ich oszukał...
Piszcie jak najwięcej na takich forach i ostrzegajcie znajomych przed tymi skur...

Pozdrawiam wszystkich chcących od życia czegoś więcej niż tylko wegetacji za polską pensję.
Witam.
Gdzie można sprawdzić czy dana firma jest w Ewidencji Działalności Gospodarczej ?
Z góry dzięki za odpowiedź.
[email]
No miło się dowiedziedź więc rezygnuje z usług tego Pana :/ a szkoda oferta dobra szkoda że właściciel małożetelny wynika z tych postów.
Dzięki Wam przynajmniej pieniędzy nie wywaliłem w błoto
Witam.
Niedawno dostalem odpoweidz od Pana i w związku z tak negatywnymi opiniami na temat tej firmy chcialbym sie dowiedziec numeru REGON firmy wschodniaeuropa bo chyba to nie jest żadna tajemnica.Interesuje mnie jeszcze jedno jak każdy właścicieli broni Pan swojej firmy ale dlaczego znajuduja sie na forum takie złe opinie na temat Pańskiej firmy skoro zapewnia Pan (broniąc sie przed opiniamii innych)że Pańska firma jest uczciwa wobec tego coś tu nie gra skoro wyjeżdzali od Pana ludzie a na miejscu nie mieli pracy to jak to w końcu jest dlaczego nie mieli pracy i kto pokryl koszty ich powrotu?
Prosze o odpowiedz bo od tego zależy mój wyjazd z Pańskiej firmy.
CO SODZICIE OFIRMIE EUROPAWSCHODNIA Z KUTNA CZY SA WIARYGODNI
CO SODZICIE OFIRMIE EUROPAWSCHODNIA Z KUTNA CZY SA WIARYGODNI
witam prosze napisac jakie przygody mial pan zfirma pol-consulting dziekuje tel 661835109
LUDZIE WARTO JECHAC CZY TO JEST WALEK PROSZE O POMOC 661835109
Wita, często przeglądam to forum i chyba najwyższy czas się wypowiedzieć. Ja sam zostałem oszukany przez Pana Oleszkiewicza. Faktycznie, gość nieźle nawija, same bzdury, a jak przychodzi co do czego to pracy nie ma. Zeby chociaż tylko pracy. Spróbujcie odzyskać od niego póżniej pieniądze, powodzenia. Gość zspierdala do Angli, nie odzywa się , tnie głupa i chyba myśli, że jest nie do ukarania. To zwykłay oszust, który i tak jest już skończony!
ja tez teraz chce wyjechac z tej firmy. szkoda ze wczesniej nie czytalem tego forum. nimiejszym chcialbym pogadac z jakas osoba telefonicznie ktora juz tam byla. jezeli ktos by napisal swoj nr bylbym wdzieczny.... z gory dzieki
Ludzie darujcie sobie firme Pol-Consulting! To są oszuści!!! Sprawdziłam ich wszędzie, gdzie tylko mogłam. Piszą, że wysłają ludzi legalnie do pracy, a tak naprawde nie mają takiego pozwolenia. Nie mają odpowiednich dokumentów, certyfikatów. To kolejni oszuści. Nie dajcie sie nabrac na piekna slowa, szkoda kasy.
dokladnie sami oszusci kumasz to dostalem takie meile od nich:certyfikatu nie musza miec ponie...sa firma konsuldingowa, tak jak au-peir ..
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |