Camp America-RESORT America-Wisconsin

Temat przeniesiony do archwium.
Hej:) wlasnie dostalam placement, jade do wisconsin na Resort, ale chcilabym to zmienic:). czy ktos z was tez sie tam wybiera? mam wielka prosbe, czy byl ktos juz wczesniej na jakims fajnym Resorcie, ktory moglby mi polecic? chcialabym pojachac razem z moimi przyjaciolmi, a jak narazie jest to malo prawdopodobne, wiec jeszce raz prosze, o namiary na fajny resort.pozdrawiam
Zuzia tez lece do Wisconsin na Resort, i tez chcialam zrezygnowac.. jednak zostaje:) Gdzie dokladnie sie wybierasz?
hej:) jade do Wagon trail resort, miesci sie on w Door country. bylas juz wczesniej w wisconsin?
ja nie bylam w wisconsin ale mam tam polowe swojej rodziny, moja mama pracowala tam w hotelu... polecam wiec miejscowosc Wisconsin Dells i Alakai Hotel, wlasciciele mowia po polsku a hotel jest bardzo elegancki...
Tez jade do wagonu.. pierwszy raz, rozmawialam z dziewczyna ktora tam byla rok temu..w tym tez sie wybiera, ale juz nie do wagonu..;) Widze ze coraz wiecej nas jest..;)
a ja bede na resorcie: Ross' Teal Lake Lodge w miejscowosci Hayward, wie ktos cos o tym miejscu???
Siemasz!
Byłam w cudownym miejscu w Stanach - w Minnesocie, a dokładnie w Grand Portge! Jest to rezerwat Indian, okolica piekna ale i oddalona od najbliższego miasta o 35 mil. Ładny kawałek drogi, ale pracodawca zawsze (jak chcieliśmy) to nas podwoził. Niedźwiadki zasuwały po plaży- cały ośrodek umiejscowiony jest nad brzegiem Superior Lake - Indianie tańczyli swoje tańce wojenne :) Polecam gorąco- ludzie mili i chętni do poznawania przyjezdych, a i gaża wynagrodziła mi odpowiednio rozłąkę z rodziną! Granica z Kanadą o rzut beretem- 5 mil, serio było świetnie!
hej emka:) dostalas moze miala z resortu z wagonu? moglabys mi go przeslac bo go skasowalam? podaje moj email bylanbym wdzieczna [email]
hej emka:) dostalas moze miala z resortu z wagonu? moglabys mi go przeslac bo go skasowalam? podaje moj email bylanbym wdzieczna [email]
Witam bardzo serdecznie chciałęm dowiedzieć się więcej o tym miejscu bo wybieram sie n aresort pierwszy raz a już się nasłuchałem że są miejsca po kturych wakacje w Ameryce nie wspomina się mile.
Mój mali: [email]
Jeżeli jest to możliwe prosiłbym o namiary tego miejsca;)
Bardzo dziękuję i życzę miłego dnia
nie polecam wakacji z camp america!!!! to horror za ktosy trzeba placic, firma niekompetentna i generalnie ma cie gleboko w d... ,
mam pytanie do zuzy00. przymierzam sie do wyjazdu z Camp America. Wszędzie czytam same pozytywy. Proszę o Twoje wrażenia, bo nie wiem czy warto z nimi jechać
ja tak samo sie przymierzam do tego wyjazdu !!! co Ci sie zuza nie podobalo ???
Hej:) trafilam na resort w wisconsin, w ciagu trwania programu szefowa wywalila z 3 osoby co rownalo sie automatycznie z deportem do polski na swoj koszt, camp america wogole sie tym nie przejelo, trzymalo strone pracodawcy , nie wspomne juz o tym ze szefowa wywalila te osoby za nic, poprosty jest rasistka i miala zly dzien, nienawidzila polakow. stamford generalnie sie toba wogole nie zaopiekuje jesli bedziesz miaj jakikolwiek problem, czy to z warunkami mieszkaniowymi a wierz mi ze trafialja sie miejsca gdzie te warunki sa zalosne. moja kumplea trafila do miejsca w ktorym hindus-szef ulokowal ja w piwnicy z plesnia , grzybami i rury instalacyjne przebiegaly przez jej pokoj. skoro camp america wysyala ludzi w niesprawdzone miejsca to nawet nie pytaj co sie dzieje jesli naprawde ci sie krzywda zacznie dziac na miejscu.Nastepnie uciekla stamtad i siedziala na swoj koszt przez 2 tygodnie w nowym yorku dzwonic po kilka razy dziennie do stamford, ktory generalnie mial ja gleboko.Wyobraz sobie ile kasy stracila na mieszkanie iz arcie, ktorej nikt nigdy jej nie zwrocil.
my kilkanascie razy dzwonilismy z naszego miejsca pracy o zmaiane resortu poniewaz najposciej mowiac szefowa znecala sie nad nami psychicznie,i nic to nie dalo, stamford trzyma zawsze strone pracodawcy i zadne argumenty do nich nie docieraja, ty poprostu jestes tylko dla nich biednym studnetem ze wschodniej europy, jak to nas okreslali.
jesli chcesz przezyc wakacje swojego zycia!!! to jedz z camp america!!! gwarantuje ze nigdy ich nie zapomnisz poniewaz to bedzie dla ciebie wyjatkowe wyzwanie , prawdziwy oboz pracy, i albo zalamiesz sie psychicznie ze ktos moze cie w ten sposob traktowac albo wzmocnissz psyche.Wybierz inny prpgram, bo na tym to nie mam mowy o zmianie pracodawcy!! i jestes na niego skazany , chyba ze zerwiesz umowe to placisz kare, i anuluja ci bilet do polski- tzn ty pokrywasz jego koszt. masz jeszce jakies pytanie to wal smialo.jest sie zdecydujesz to bedziesz wyjatkowo odwazny .
Zuzo, o ktora firme Ci chodzi, piszac o camp america? Moglabys podac ich strone www lub jakies blizsze namiary aby sie nie nabrac. Bedziemy wdzieczni.
hmmmm .... zuza masz na mysli www.campamerica.pl ? no ale moze simply zle trafilas ... masz tez opinie od innych co byli na tym programie > tez same negatywne opinie ?! a wogole to Ty bylas na resorcie .... a w sumie jak sie jest na typowym campie to spi sie w takich samych warunkach jak dziedziaki. a przeciez nie moga wsadzic dzieci to piwnicy z pleśnią ...

tak wypytuje o wszystko poniewz mysle czy jechac na campa vczy na typowy work&travel... w sumie to pierwsza tak drastyczna opinia o camp america ktora czytam ...
moi kuzyni jezdzili an camp america jeden 4 razy byl (2 razy na kampie i 2 razy na resorcie) a drugi byl w tym roku, zawsze byli zadowoleni a jakby bylo cos nei tak to by powiedzieli rpzeciez! ja jade w tym roku, moze uda mi sie trafic w to samo miejsce co moja kuzyn bo jeden z nich jedzie teraz tez, tak wiec jestem bardzo zaaa
Jutro w Warszawie jest jest spotkanie z pracodawcami z USA w ramach
wyjazdu na program Work and Travel 2006. Pałac Kultury i Nauki, sala
Rudniewa, godz.13.[tel].00.
ja bylem z camp america w stanach i bylo bardzo dobrze. camp america zawsze powtarza ze jedziesz do pracy na 9 tygodni zalezy od programu i ze nie bedziesz spac na wodnych lozkach!! jedziesz zeby popracowac za nieduze pieniadze i nikt nikogo nie oszukuje. jesli czujesz ze znasz bardzo dobrze angielski to w lutym i marcu sa zawsze targi z pracodawcami ktorzy przylatuja z calych stanow do warszawy i krakowa i mozna podpisac osobiscie kontrakt, ja tak wlasnie zrobilem. zeby kogos zwolnic musi sie stac cos naprawde nieodpowiedzialnego, tam nikt nikogo nie zwalnia bez przyczyny. i jeszcze jedno jak juz kogos zwolnia to wiadomo nikt nie pokona campu ale wtedy trzeba zdobyc sie na gest przeprosic szefa dostac referecje i stamford moze zalatwic nam miejsce gdzies indziej a jak nie ma tej odwagi to od tego momentu pobyt w stanach jest nielegalny i powrot nastepuje na wlasny koszt!! jednak widze wiekszosc ludzi nie widzi kompletnie roznicy pomiedzy camp america a work & travel. w camp america masz prace i wyzywienie i dach nad glowa zapewnione tylko przez te 9 tygodni potem albo sobie cos znajdziesz albo wracasz do domu bo kasa sie szybciutko konczy. natomiast work & travel zobowiazuje sie do zapewnienia pracy przez caly czas trwania wizy i to jest kolosalna roznica. na stronie camp america wszystko jest jasno opisane a jak ktos ma watpliwosci sa infolinie.

pozdro
Czy CampAmerica sie wogole zwroci? Czy nie wroce do kraju z dlugiem, skoro podroz do lotniska w Nowym Jorku z mojego campu musze pokryc sama, a cena programu + wiza pochlonie cale moje kieszonkowe?
ja was ostrzegalam, mam wiec czyste sumienie...:) a tak wogole to powodzenia zycze bo z ta firma napewno sie wam przyda ............
Hej! moja siostra byla na resort i mowila ze najlepsze wakacje w jej zyciu. chyba wiec to na serio zalezy od szczescia. ja w tym roku jade ale jeszcze nie wiem gdzie. 3mam kciuki zeby bylo fajnie
Czesc Wszystkim mam pytanka do Was!!! Wiem,że już trochę czasu minęło od ostatniego posta ale może ktoś tu zajrzy i mnie poratuje ;)Posłuchajcie ja mam zamiar wybrac się z camp america w 2007 roku ale jak poczytalam forum to nie wiem czy nie zmienić firmy...Proszę napiszcie jak było, czym się zajmowaliście i w ogole.Bylam już w USA, ale u rodzinki, tym razem myślę o wyjeździe do pracy albo z camp america albo inna firmą albo na wlasną rękę. Poradźcie mi co mam zrobić!!! Sama na własną rękę troche sie boje...Czekam na wasze rady Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa