ASTRAL LTD

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos coś wie o tej firmie?????
CZESC.TA FIRMA TO GLOWNIE (PRZYNAJMNIEJ DO TEJ PORY TAK BYLO)AGENCJA WYSYLAJACA MARYNARZY DO PRACY,CHOC OSTATNIO SLYSZALEM ZE MAJA TEZ OFERTY DO ANGLII CZY SZKOCJI.JESLI SIE BOISZ ZE AGENCJA MOZE BYC LEWA TO POWIEM CI ZE NIE JEST ALE NAWET POMIMO TO NIE BADZ ZA BARDZO UFNA I ZADAWAJ JAK NAJWIECEJ PYTAN.PRZECIEZ CHCESZ WIEDZIEC JAK NAJWIECEJ JEZELI GDZIES SIE WYBIERASZ NO NIE?SKAD JA WIEM ZE TA AGENCJA NIE JEST LIPNA?BYLEM NA JEDNYM KONTRAKCIE NA MORZU WLASNIE PRZEZ TA AGENCJE.
MAM NADZIEJE ZE CHOC TROCHE CI POMOGLEM.
ZYCZE POWODZENIA!!!
Uwazajcie na astral ltd. To cwaniaczki. Oferuja prace za marne pieniadze, gdzie trzeba tyrac za dwoch i jeszcze pobieraja oplate za zalatwienie pracy ok. 1000zl. Ja plywalem na statku Carnivala 7 miesiecy. Miami-Karaiby. I co z tego jak pracowalem po 14 godzin dziennie a w sobote 17 godzin, zeby zarobic 1250$. Raz w tygodniu bylo pol dnia wolnego i to manager decydowal czy ci sie nalezy. Nie ma szans na awans, bo przewaznie dostaja go Filipinczycy i Murzyni. Zalatwiaja tez prace przy skrobaniu ryb w Anglii czy w domach starcow. Taka przycinke robia ze szkoda gadac, a biedny czlowiek zapierdala za pare funtow. To juz lepiej w ciemno jechac do Anglii i tam szukac pracy w Eployment Agency.
Witam kolege(radiomaczek)
Mam kilka pytan odnosnie tej agencji rekrutacyjnej,jak to jest przeciez agencje nie moga brac zdnych pieniedzy za zalatwienie pracy, mi napisali ze wiz, przelot, badania lekarskie musialbym pokryc z wlasnej kieszeni(koszt ok 2500zl). Ale jak ty mowisz ze trzeba zapieprzac tyle godzin, przeciez to kurwa tak jak bys dwa etaty w jebal, a stawki nie daja godzinowej tylko pensje miesieczna. Moj skype mateusz.nowak208 daj znac bo chcialbym jescze o cos zapytac a na forum nie wypada.
Pozdro

« 

FCE - sesja letnia 2005