Kompan/kompanka do Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Poszkujemy kogos do wyjazdu do Anglii (jedna lub dwie osoby) - zalezy nam, zreszta jak wiekszosci, na obnizeniu oplat za lokum :-). A poza tym w wiekszej grupie jest bezpieczniej i zawsze mozna sobie troche pomoc....
My to: moj brat, jego dziewczyna i ja. Zastanawiala sie jeszcze nad wyjazdem kumpela i kumpel ale z racji ze sie rozmyslili ekipa sie nieco okroila. Chcemy jechac w lipcu w okolice Londynu (jeszcze nie ustalilismy).
Bardzo fajnie gdybys byl/byla juz w Anglii wczesniej, ale jak znam zycie takie osoby nie zagladaja juz na takie forum bo nie musza... My jedziemy pierwszy raz, ale angielski znamy i wolalbym by pisaly osoby ktore przynajmniej potrafia sie dogadac.
Przed wyjazdem dobrze by sie tez spotkac, bo chce wiedziec z kim jade :-).
Na razie tyle. Jak ktos jest zainteresowany to niech sie odezwie:
[email] [gg]
(lepiej poczta bo na GG jestem bardzo rzadko)
Pozdrowionka
Kamil
a ja Ci powiem,ze im mniej tym lepiej
moze ty po prostu nie miales szczescia...:P
Hello!
Ja z moim chlopakiem lecimy dopiero w wrzesniu. Bysmy byli zainteresowani wyjazdem jeszcze najlepiej z dwoma osobami (tez chodzi o mieszkanie). Jesli ktos (a moze jednak wy polecicie pozniej) jest zainteresowanny, niech da tu znac na forum (jest czas, to sie dogadamy...)
Wiemy ze w Angli jest bardzo ciezko ale zycze wam powodzenia i trzymajcie sie, bo do odwaznych swiat nalezy.....
Dzieki za maile. Szukamy juz tylko jednej osoby (dolaczy do nas dziewczyna z Poznania). A "my" sa (bo nie pisalem tego wczesniej) z Leszna i Wrocka. Tak wiec dobrze gdybys byl/a z tego rejonu :-).
Kamil

P.S. Po drobnym rekonesansie (trudne słowo, hehe) rezygnujemy z Londynu i okolic na rzecz innego rejonu o ktorym tu nie napisze, bo jak tam przyjedziemy bedzie tam pelno Polakow...;-)
Nastapilo juz "drobne" sprecyzowanie danych:
- miejsce: Glasgow
- termin: 1 lipca
- lokum poszukamy przed wyjazdem przez neta.
W najblizszym czasie bedziemy kupowac bilety, wiec jesli ktos chce dolaczyc niech sie szybko skontaktuje na maila. (podaj naj. w nim swoj nr GG i kiedy bedziesz dostepna/y ).
Pozdro
czesc
skontaktuj sie ze mna na [email] albo [gg] .jestem chetny wyjechac .mieszkam w kwidzynie.
pozdr
Seba
A gdzie konkretnie chcecie studiować? czy jest ktoś z rejonu Wolverhampton? chętnie przyłączyłabym się lub po prostu zebrała ekipę ludzi, którzy dostali się na ten uniwerek.
Jestem z Torunia
kontakt [email] lub MSN na Ajrisz
oops, chyba pomyliłam okienka...anyway, ekipy poszukuję!!! :P
JESTEM CHETNA NA WYJAZD CHOCBY ZARAZ JESTEM Z PIOTRKOWA TRYB.
CZEKAM NA E-MEILE BYLE SZYBKO [email]
KOREKTA ADRESU [email]
Czesc mam na imie Andrzej mam 20 lat chce sie wybrac za praca za granice chetnie nawiąze kontakt z ludzmi kturzy tez podobnie tak jak ja chca zarobic pare groszy:)moje foto znajdziecie na stronce: www.kochanek17rydy.sympatia.pl (ZAWSZE LEPIEJ WIDZIEC Z KIM SIE POJEDZIE) mieszkam w Rydułtowach(WOJ>SLASKIE) najlepiej prosze o ludzi z bliskich miejscowosci (całe województwo slaskie) moj numer kontaktowy to 661 857 197 lub domowy 32 239 73 14 internetu w domu nie mam wiec najlepiej dzwonic Pozdrawiam i czekam na odzew
cze.chce wyjechac za granice dokladnie szwecja okolice kagi,linszoping, tropem moich znajomych ktorzy wymyslili sposob na kase;)objezdne prace gospodarcze itp:)potrafie prawie wszystko wiec...po1 trza samochod,po2 troszku gotowki i namiot:)jakby co;)kontakt [email]
DO gig21!!!!

Ja i mój facet też wybieramy się albo do Londynu albo do Szkocji we wrzesniu.. dysponujemy samochodem... jakby co podaję [gg]

pozdrawiam
Jadę do Londu po 25 sierpnia. Chętnie dobiorę współlokatorów.
Ewentualne propozycje i wstępne ustalenia pod numerem [gg] .
Oczekuję i serdecznie pozdrawiam z piernikowego miasta:))))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa