Praca w Holandii

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 126
Witam,rnrnwww.hamo.za.pl Praca legalna...poszukuja spawaczy, slusarzy.....moze sie przyda komus z was....Zakwaterowanie i wyzywienie no i podatki oplaca pracodawca i niepobiera zadnych pieniedzy...no bo to Holenderska firma.W dziale zatrudnienia sa zatrudnieni polacy...z dogadaniem sie niema problemu :) rnrnA co do polakow w Holandii to po przeczytaniu waszych doswiadczen, mam wrazenie , ze was tak samo traktuja jak niektorzy polacy traktuja ruskie dziewczyny w Polsce.To nie jest w porzadku.NO COZ...Nizki poziom ludzi jest spotykany wszedzie.Glowa do gory :)rnPozdrawiam
Witam, czy mogłabyś podać mi jakieś namiary na te biuro, napisz jakie są warunki w pracy i zarobki.
Z góry wielkie dzięki!!!
O to mój adres: [email]
witam czytalam twoj artykul i troche mnie szokowalo ze napisales wlasnie ze wszystkich informacji mozna sie dowiedziec firmie otto poniewaz ta firma tez niezle wykorzystuje ludzi
Cześć!mam na imię Ewa,i niestety!mam polski paszport,ostatni miesiąc siedziałam w Hollandi,i czekałam az zejdą z ministerstwa moje papiery okazało się że własciciel biura wcale o nie nie składał!wróciłam do polski.jak możesz podaj jakieś logiczne namiary na pracodawcę(uczciwego)0pracowałam już przy pomidorach!Będę Ci ogromnie wdzięczna!pozdrawiam.EWA
Witam!może znasz tez jakiegoś pracodawcę który zatrudnia polki z polskim paszportem?mogą byc szklarnie,będę wdzięczna za kazda pomoc!EWA
czesc mam na imie michal czytalem twoje ogloszenie i jestem zainteresowany ale mam pare pytan potzrebny jest paszport niemiecki bo podobno juz nie trzeba. odp czekam [gg]
[wpis usunięty]
Czesc!!Czemu otto wykorzystuje ludzi?Pracowalas tam?Pytam bo chce jechac z tego biura!!!Odp
Do Senni
moze podala bys mi namiary na prace . mam 26 lat(girl) i komunikatywny holenderski oraz bardzo dobry angielski. a moze kos inny by mi pomogl . mieszkam w okolicach eindhoven
zgory dziekuje doz
poczytaj sobie biologie tam pisze o potrzebach biologicznych jest to jedzenie picie ,wydalanie a takze sex .Jesli Polka woli czarnego czy holendra to chyba oznacza ze polaki sa do niczego tylko wode chlac .I jeszcze nie wiem czy wiesz ale wszyscy ludzie na swiecie uprawiaja sex i nie badz zazdrosny lub zazdrosna tylko majtki w dul i heja!!!! sex jest super polecam
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
jestem w holandi w hadze i szukam pracy podaj tel do tej pracy tez bynm tam [email] z gory dzieki
jezeli to ta sama fitma , o ktrej mysle, to posiada strone www:rnhttp://www.exoticgroup.nl/site/index.phprnrnpozdrawiam
hej nappy! czytam Twoje wypowiedzi i wierzę we wszystko..Mam 29 lat i corkę 11 letnią .Chodziła do szkoły w Hadze przez trzy lata i teraz jestesmy juz w kraju od pół roku.Brakowało Mi tam Boga i ta szkoła pełna czarnych"rasistów".Nie mogłam tez znalezc pracy, załamałam się i tyle..Lubię ten kraj mimo wszyztko, wiele lat tam spędziłam, ale z jednej pensji męza nie mozna się utrzymac, niestety.Znam ten język i zyję teraz taką nadzieją , ze moze kiedys wrócę..Nappy odezwij się do mnie , jesli chcesz bo twoje słowa sa tak madre i dają wiele do myslenia, iz mogłabym cię czytac i czytac i zastanawiac się, nad [email]
Czesc bylam w Holandii dwa razy raz rekreacyjnie drugi nie w sumie nie pracowalam przy kurach ale bylo zajebiscie zamierzam znowu tam pojechac na dluzej niz wakacje bo perspektywa pracy i zostania w kraju jest obecnie beznadziejna niestety jak masz jakies namiary na fajna robotke tam to przeslij z gory dziekuje Lidka
Jedzie ktoś z firmy Foreign Flex????Dostałam od nich ofertę do pracy przy filetach z kury, czekam na pozwolenie.PODZIEL SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI -PROSZĘ :)Sylwia
ForeignFlex Polska Sp. z o.o.
ul. Piastowska 1
46- 200 Kluczbork
Jakie macie zdanie o posrednictwie P&E KOWALSKI POLAND S.C?? Czytałam o nieciekawej pracy u Dekera, przy sałatkach(śmierdzi i mokro).Pozdro
Darku wytrzymaj w polsce do 1 stycznia od tej daty w Holandii bedzie mozna pracowac legalnie we wszystkich sektorach
naneta...pewnie masz dwa paszporty co...dulicowcu...wiesz ze skad sie jest to z tamatad sie jest proste slowa nie a jednak...ty tez tu lepiej nie przyjezdzaj hehe zdrajco a wiesz co ma zdrajca...?hehe
emasz podasz mi namiary na tą firme to mój adres [email]
Ja bylam 3 raz z P&E i za kazdym razem jest do dupy. Pracowalam tam juz wszedzie w dekkerze - tez nie polecam nikomu!!!Teraz bylam na 14 tygodniu i co tydzien mialam nowa prace. A za ostatni tydzien zamiast przelac mi moje zarobione 288 euro przelali mi tylko 5 euro!! Teraz pisze szybciorem ale jak chcesz cos wiecej wiedziec to chetnie z Toba pogadam o pracy,warunkach mieszkaniowych itd bo mam juz naprawde spore doswiadczenie.Zapraszam na [gg] . Pozdrawiam i WSZYSTKICH OSTRZEGAM PRZED P&E KOWALSKI!!!!
Jeden plus P&E to wyplacalnosc-nigdy nie bylo problemu z wyplata ,a slyszalam ze w innych firmach sa takie problemy (pierwszy raz sie zdarzylo ze nie dostalam wyplaty), a inny plus ze jak nie zapewnia Ci pracy to zapewniaja doplate do 36 godzin i ta doplate faktycznie sie dostaje.To jest jedynie na plus i bardzo wiele ludzi sobie to chwali.
jadę do pracy do holandii na pomidory, bardzo bym prosiła kogokolwiek o jakąś wiadomość na ten temat, jakie są tam warunki, jak się pracuje itp
bardz proszę o kontakt [email]
witam szukam pracy w okolicach hagi,to dla mnie bardzo wazne, niestety posiadam tylko polski paszport. prosze o jakiekolwiek informacje na adres [email] z gory dziekuje
ja robilem w tamtym roku na pomidorach i powiedzialem ze nigdy tam nie
ja robilem w tamtym roku na pomidorach i powiedzialem ze nigdy tam nie
ja robilem na pomidorach w tamtym roku i wiecej tam nie pojade stalem po 13 14 godz dziennie przy jakijs wadze i stoliku i wszystko mnie napieprzalo albo na jakims kole pakowalem pomidory tempo jak dla koni wyscigowych ale ty jestes dziewczyna to bedziesz miala lepiej pozdro
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 126