swis:olsztyn;praca na lotniskach ? Catering

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. proszę o odpowiedż czy ktokolwiek otrzymał pracę na lotniskach w UK oferowaną przez przedstawiciela swis w olsztynie za 400 GBP.
Witam rowniez jestem z Olsztyna, tez interesuje mnie ten rodzaj pracy, takze jesli bedziesz chcial jechac w tym sezonie lub dowiesz sie czegos o tej firmie to daj znac [gg] lub mail [email]
brak odpowiedzi
ja wyjezdzam 29 sierpnia. [email] jak cos
Hej, ja byłam w tamtym roku w Crawley, pracowałam dla ALPHY i było świetnie! Za miesiąc tam wracam, tym razem bezpośrednio, bez żadnego pośrednictwa!
witam, jestem zainteresowany takim wyjazdem okolo sierpnia tego roku. Czy moglbym zadac Ci kilka pytan na temat Twojego wyjzadu? jesli sie zgadzasz wyslij mi info na maila [email] Dziekuje z gory za wszelkie info. Pozdrawiam
Witam!mam pytanie!Wybieram sie do Crawley ale szukam w necie ofert pracy z tego miasta!znasz moze jakies strony internetowe gdzie moglbym znalezc takie oferty pracy??
tak wyjechalam przez te firme rok temu na lotnisko w Glasgow pomimo ze wysylano nas do manchesteru tam okazalo sie ze nie ma dla nas pracy.gdyby nie pomoc tamtejszej firmy wrocilibysmy do domu!!swis nie popisal sie tez w znalezieniu dla nas mieszkanka.jednak ogolnie wyjazd udal sie,choc sklyszalam ze nie wszyscy mieli takie szczescie.
wiatam ja mieszkam w crawley ale pracy nie moge znalesc moze ktos slyszal albo zna kogos gdzie potrzebuja do pracy??
hej mam do Ciebie pytanie mozesz cos powiedziec wiecej na temat Alphy bylabym wdzieczna
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa