CampAmerica - byl ktos z was?

Temat przeniesiony do archwium.
potrzebuje info na temat tego programu najlepiej z wlasnego doswiadczenia. jak cos wiecie piszcie :>
Oficjalna strona:
http://www.campamerica.pl

Moja koleżanka wraca w przyszłym tygodniu z USA. Wyjechała tam na 2 miesiące. Pracuje w pralni w Nowym Jorku. Gadałem z nią raz na GG i pisała, że Amerykanie są strasznie głupi (nie wiem dlaczego tak sądziła) i w sumie z roboty nie była zbytnio zadowolona. Jednak duży plus jest taki, że mogą sobie zwiedzać USA - są różne wyjazdy (np. wodospad Niagara, itp.). W jej campie było 3 Polaków, reszta to studenci z całego świata, ale głównie z Europy. Koleżanka jest po I roku socjologii na UZ. Z tego co mówiła to większość chętnych do tego programu wyjeżdża i nie ma dużej selekcji. Dokładne informacje poczytaj sobie na w/w stronie. Możesz też zamówić tam bezpłatny informator.
dzieki wielkie za info:) strone znam i zamowilam wlasnie bezplatny katalog ktory maja mi przeslac w pazdzierniku... slyszalam ze lepiej zapisac sie wczesniej tak do grudnia bo pozniej nie dosc ze cena ulega zmianie to jeszcze trudniej sie dostac..
A twoja kolezanka jest na tym programie CampAmerica tak? w takim razie jest ona Campower Counsellor czy Counsellor Needs? sluchaj mam do ciebie prosbe.. bardzo bym chciala nawiazac kontakt z osobami ktore wyjechaly wlasnie z tego programu i bylabym wdzieczna gdybys mogl mi dac jej namiary gg lub mail'a, to dla mnie wazne.. jak cos to moze moglbys podac na moj adres: [email]
Bo mi wlasnie najbardziej chodzi o te podroze, nie tyle o kase.. tylko poprostu zeby nie wyjsc na minus.. a wiem ze ten program jest stosunkowo tani w porownaniu z Work&Travel...
z gory dzieki, pozdrawiam:)
za kilka dni podam Ci wiecej szczegołow.
kiedy masz zamiar wyjechac do USA ?
oki bylabym wdzieczna:) a co do mojego planowanego wyjazdu to raczej mysle o przyszlych wakacjach.. w tym roku ide na studia i dlatego sie troche waham jak z tymi egzaminami.. ale bardzo bym chciala juz za rok jechac i postaram sie:>
skoro w pralni to przeciez ta kolezanka jest na workcampie a nie campamerica CAMPAMERICA TO KOLONIE DLA AMERYKANSKICH DZIECIAKOW!!!!!!!!
hi wszystkim
ja jestem au-pair ale mialam stycznosc z jedna dziewczyna ktora byla wlasnie na tym wyjezdzie Campamerica - rowniez myslalam o tym wyjezdzie na przyszle wakacje- jedynie co mi utkwilo w pamieci to to ze po wyladowaniu na lotnisku szybko najlepiej sie zwijac by nikt ci nie zobaczyl z tego programu i szukac pracy na wlasna reke poniewaz bardzo tam wykorzystuja a placa bardzo marnie, faktem jest to ze zobaczyla wiele i tylko z tego byla zadowolona
Hej ja jestem teraz na kampie w USA z programu campamerica oczywiscie jestem na programie RESORT. Trafilem wydaje mi sie super. Co najwazniejsze mam wspanialego szefa. Zawsze usmiechniety nawet jak opieprza to sie usmiecha. Warunki super.
Jesli chcesz wiedziec wiecej napisz: [email]
Pozdrawiam franek
ja wlasnie zmierzam wyjechac w te wakacje na campamerica, wiec jesli ktos byl i ma jakies opinie na ten temat to piszcie.. bardzo mi na tym zalezy... buziaki
Zajrzyj na http://campamerica.go.pl Tam gdzieś jest kontakt do dziewczyny, która była na trym wyjeździe i może troche o nim powiedzieć.
bylem w stanach w te wakacje czyli lato 2005 z programu camp america i nie moge sie doczekac wakacji 2006. bylem w michigan bylo super kasa nie za duza ale kazdy o tym wie bylem jako campower czyli nieopiekowalem sie dziecmi tylko wykonywalem rozne prace zalezy co sobie wybierzesz. zapisalem sie na targach ktore byly organizowane w lutym porozmawialem z samym dyrektorem campu i nie bylo problemow. wakacje sie udaly na 100% oczywiscie trzeba znac angielski na jakimkolwiek poziomie wtedy jest lepiej. no i wybralem to bo bylo jak za darmo prawie w porownaniu do work and travel. jak cos bys chciala wiedziec to mozesz pisac na mejla [email]

pozdro
do au-apir B nie pisz takich bzdur ze najlepiej uciekac z lotniska przed ludzmi z campu. bo jesli chcesz powrocic pozniej do stanow to mozesz o tym zapomniec a takze kazdy z twojej rodziny bo w tym momencie łamiesz zasady wizowe na podstawie ktorych ambasada daje studentom J-1. dodatkowo jestes zarejestrowana w systemie SEVIS i gwarantuje ci ze mozesz skladac nieograniczona liczbe podan o przyznanie wizy i nigdy jej nie dostaniesz tak samo jak twoj brat siostra matka i ojciec.

pozdro
spojrz na www.campamerica.wroclaw.pl
Temat przeniesiony do archwium.