Chętni na wyjazd do pracy w Londynie

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, szukam ludzi chętnych na wyjazd do Londynu. Mogą być osoby obu płci i najlepiej chociaż niekoniecznie ze śląskiego, tak żeby się potem spotkać np w Katowicach. Wyjazd planowany jest gdzieś pod koniec roku lub na początku 2011. Dobrze by było żeby jechały jakieś osoby, które już tam były. Jeśli sa chętni to proszę pisać na [gg] .
edytowany przez pracauk: 27 wrz 2010
czesc ja prawdopodobnie będę wyjeżdżała do pracy pod koniec roku . odezwe się na gg...Rozpatrujesz tylko Londyn czy inne miejscowości także???
Cytat: monikakce
czesc ja prawdopodobnie będę wyjeżdżała do pracy pod koniec roku . odezwe się na gg...Rozpatrujesz tylko Londyn czy inne miejscowości także???

inne miejsca też wchodzą w grę, aczkolwiek mam kilka miejsc w Londynie żeby tam pracę znaleźć
edytowany przez pracauk: 27 wrz 2010
Cześć! Też mam taką ideę żeby jechać, ale szczerze mówiąc obawiam sie tak jechać i dopiero na miejścu szukać pracy. Troche strach... bo ty tak chyba chcesz zrobić ? A nocleg jakiś ? Chyba juz byłeś
Też mam takie obawy bo to byłby mój pierwszy taki wyjazd, ale myśle, że ludzie którzy tam jadą w ciemno, to wynajmują u tzw. landlorda mieszkanie będąc jeszcze w Polsce. Wiem, że wynajem jest drogi i dlatego chce żeby jechało jak najwięcej osób, żeby podzielić się opłatami, bo ktoś kto jedzie samotnie to raczej nie da rady ( tak mi się przynajmniej wydaje). Myślę, że dobrze by było jeśli wypowiedziałyby się osoby, które już tam były, tzn. jak to wszystko wyglądało od wyjazdu z Pl po znalezienie jakiegoś wynajmu już w UK.
Hej kiedy chcecie jechac .

Chetnie sie dolacze jesli jedziecie do Londynu.

pozdr
Hej,ja też jestem chętna do wyjazdu.Najlepiej pod koniec roku,albo na początku 2011:)))))
Czesc :) ja planuje wyjazd jakos na dnich..tzn wszytko do uzgodnienia :) takze szukam chetnych osob :) mam znajomych w Londynie wiec mogli by zalatwic mnieszkanie itp :) a pracy przed swietami jest narawde duzo :) ktos chetny ? pozdrawiam
claudynka 90. Ja tez planuje wyjazd na dniach razem z moja dziewczyna. jestesmy chetni.prosimy o kontakt na e-maila [email]
jaknajbardziej,odpisłam na meila :) pozdrawiam :)
Hej. ja też jestem chętna na wyjazd do Londynu.Byłam w Londynie na kursie języka. Mam na imię Paulina Jestem z woj. wielkopolskiego. mój e-mail [email]
Cytat: claudynka_90
Czesc :) ja planuje wyjazd jakos na dnich..tzn wszytko do uzgodnienia :) takze szukam chetnych osob :) mam znajomych w Londynie wiec mogli by zalatwic mnieszkanie itp :) a pracy przed swietami jest narawde duzo :) ktos chetny ? pozdrawiam
Czesc chetnie pojade tez szukam pracy tylko z jezykiem troche trudniej pozderawiam
Hej, ja tez jestem zainteresowana wyjazdem za granicą do pracy.Dobrze znam język angielski;) jak coś to piszcie na [gg] .
Hej wszystkim;)Tak dla odmiany też przymierzam się do wyjazdu na Wyspy, od ponad miesiąca.Intensywnie wysyłam CV,ale żadne jak dotąd nie skończyło się zaszczytnym zaproszeniem.Mam trochę doświadczenia i dystansu jeśli chodzi o wyjazdy, dlatego staram się uniknąć ataku w ciemno;)Ostatnią deską ratunku są polskie agencje pośrednictwa, tam widnieje najwięcej ofert z 'Care Assistant', z tym ze proponują najniższe z możliwych stawek;/.Chętnie dołączę do jakiegoś entuzjastycznego ruchu..Jestem z wielkopolskiego,[gg] ,znam płynnie angielski;)
Cześć też planuje wyjazd ,jestem z Katowic
jeśli się jedzie szukać w ciemno też trzeba miec przetłumaczone wszystkie papiery?
Witam

Planuje wyjazd do londynu teraz w styczniu .Szukam 1-2 zgranych i dojrzalych osob zeby wspolnie zaczac.Angielski znam srednio ale jade tam min zeby sie nauczyc porzednie mowic.
Jestem osoba juz po studiach i mam troche doswiadczenia.

seba warszawa

[gg]
Cytat: kiki7
Cześć też planuje wyjazd ,jestem z Katowic
jeśli się jedzie szukać w ciemno też trzeba miec przetłumaczone wszystkie papiery?

kiki, napisz sobie CV po angielsku i to wystarczy, jeśli tylko mówisz po angielsku i szukasz pierwszej pracy na już to dostaniesz jakąkolwiek pracę dla osoby niewykwalifikowanej. Większość ludzi, nawet ci z magistrem tak pracuje w warehouse lub na tzw. zmywaku. Żadnych papierów nie musisz tłumaczyć i żadnych też nie potrzebujesz.
Właśnie wróciłam z nieudanego wyjazdu do pracy przy pomarańczach w Hiszpanii...chciałabym teraz wyjachać do Angli...odkąd pamiętam ...chciałabym tam zostać na stałe...pracować ..podszkolić angielski ,który rozumiem... ale mam opory w mówieniu...jeśli jest jakaś grupka ludzi którzy się tam wybierają początkiem stycznia to ja chętnie dołącze...razem razniej..moje gg 1[tel]pozdrawiam
Witam! jestem zainteresowana wyjazdem do Londynu do pracy na poczatku lutego. Szukam kogos kto tam przebywa i byłby wstanie pomóc np.wyrobienie niezbednych dokumentówe.
A moze wspólne wynajecie mieszkania,moze ktos poszukuje lokatorów? im wiecej osób tym mniejsze opłaty.... Nie chce jechac w ciemno bo niestety nie spie na pieniadzach,a kazdy wie jak jest u nas....
Jesli ktos jest wstanie pomóc prosze o info na mejla [email]
Witam, wybieram sie w styczniu do Londynu. Przynajmniej mam taki plan jak na razie. Jadę własnym autem z opolskiego. jesli ktos sie tez wybiera, to prosze o kontakt [email] lub [gg] . Warto porozmawiać
ja wybieram się w nieco gorszym okresie, bo w czerwcu. Ale mam ten plus, że ma mi kto pomoc. W Poole mam siostrę, szwagra, oraz brata z dziewczyną. I dużo znajomych. Nie znam za dobrze języka. W stopniu komunikatywnym dogadałabym się z polakiem mówiącym po angielsku. Miałam okazję "rozmawiać" z anglikiem, i właściwie mało co go rozumiałam ;/ Będzie dobrze... Musi być! Tam się jedzie po lepsze życie i spełnienie marzeń!!!
Cześć . Również zamierzam wyjechać do Londynu lub innego większego miasta w okolicach kwietnia . Czy byłby ktoś chętny dołączyć ? Zamierzam za niedługo usiąść ,przeszperać oferty mieszkań i oczywiście pracy ,również agencji , które mogłyby pomóc w jej znalezieniu. Wiadomo , że z kimś raźniej nie mówiąc o kosztach . Także zapraszam kto miałby podobne plany. Pozdrawiam . Ania moje [gg]
hej. A jak szukacie pracy ? na jakichs stronach internetowych?
Polecam:
http://www.gumtree.com/?hp=1
http://jobseekers.direct.gov.uk/homepage.aspx?sessionid=9e212ec0-f7e0-4a28-b518-564c4e2ed8cf&pid=4
http://www.1job.co.uk/
http://www.direct.gov.uk/en/index.htm

to chyba tyle co sam znalazlem z pomoca znajomych co siedza w Anglii
Temat przeniesiony do archwium.