euro praca Katowice

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Czy ktoś wie cokolwiek na temat firmy Euro Praca z Katowic? Oni rekrutują do pracy na Cypr. Proszę o wszelkie informacje i dziękuję.
Sama mam propozycje pracy z tej firmy. Wydaja sie wiarygodni. Nie pobieraja zadnych oplat ale wiem tez ze czasem juz na miejscu inaczej to wszystko wyglada. Szukalam po roznych forach ale nic nie znalazlam. Jesli co wyszperam to dam ci znac i tez prosze o info.
Dzięki za info. Ja też nic nie znalazłam na innych forach. Jak coś będę wiedzieć to dam Ci znać. Pozdrawiam
witam
ja tez jade z tej firmy do pracy na cypr i niemoge nic znaleśc na tego pośrednika,wylatuje 23 marca jak coś się dowiecie to dajcie znac;)
nie obawiaj sie, działaja legalnie, nie oszukuja. pracowalam dla nich jakis czas, znam procedury, sa wiarygodni, nic cie sie nie stanie:p powodzenia
https://www.ang.pl/EURO_PRACA_27492.html
nie wiem co mam myśleć
Cześć,posłuchajcie ja byłem z tej agencji na Cuprze i powiem tak,jesżeli chcecie szybko zarobić pieniądze i jeszcze odłozyć to wam odradzam Cypr-to nie miejsce na duże i szybkie zarobki!!Ja tam zarabiałem 350 funtów(lira) i żyłem tylko z 50 funtów,a 300 odkładałem to była męka.Jeden obiad dziennie nic innego...dosłownie!!Jeśli macie jakieśpytanie to zapraszam moje [gg]
Tomiq,ty nie wkręcaj ludzi tak wspaniale to nie jest!!!!Ludzie pracują tam 7 dni w tygodniu i zarabiają 300.350 funtów.To są psie pieniądze
Wyjechałam z tej agencji i wszystko było ładnie, pięknie...Oczywiście na miejscu wyszło szydło z worka. Wszyscy moi znajomi z którymi pojechałam naCypr- zerwali umowy z Teodorosem już w pierwszym miesiącu. Ten cały Teodoros to cieszy sie sławą molestowania dziewczyn, które tam przyjeżdżają za jego pośrednictwem- i coś na ten temat moge powiedzieć bo wylądowałam z nim w jednym pokoju hotelowym- bo jak stwierdził nie ma innych wolnych pokojów w tym hotelu, a moi znajomi trafili do innego hotelu. Na szczęscie nie udało mu sie mnie przelecieć. Ja trafiłam do małej wioski gdzie nie było polaków, szef nie płacił mi nadgodzin, nie załatwił mi ubezpieczenia zdrowotnego, nie płacił podatków i wogóle kazali mi sie uczyć cypryjskiego!!! jestem szczęśliwa że wróciłam do Polski. Cypr to okropne miejsce- same góry i mało zieleni.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa