"""NAPISZCIE COS""

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM JZU WCZENSIEJ PISALEM O TYM CZTALEM WIELE POSTOW O TYCH FIRMACH I SAM NIE WIEM JEZELI MOZECIE POMOZCIE I PROSZE TLYKO O TYLE NAPISZCIE MI ZJAKA FIRME BYSCIE MI POLECILI!KTORA DOTRZYMA WSYZTSKIEGO I Z KAD JEST ONA ITD POMOZCIE MI PISZAC NIC WAS TO NIE KOSZTUJE Z GORY DZIKUJE POZDRAWIAM PA
Witam.
Ja borykam sie z decyzją, czy i jak wyjechać.
Duzo propozycji pracy oraz ofert wynajęcia pokoju czy mieszkania znjadziesz na stronie
www.gumtree.com
Jesli chcesz wyjechac do Londynu to zajrzyj tu
www.wirtualnylondyn.co.uk
www.mojawyspa.co.uk
www.londynek.net
Inne ciekawe strony, które warto zobaczyc to
www.gbritain.net
www.unitedkingdom.pl
www.praca-w-anglii.ezin.pl
i oczywiście duzo duzo innych.

Au-Pair to taka forma wyjazdu dla osób chcących uczyć sie języka za granicą. Wyjeżdzasz jako opiekunka do dzieci i przez czas trwania programu mieszkasz u host family (rodziny goszczącej). Wzamian za opieke na dzieckiem/dziećmi i lekkie prace domowe dostajesz wyżywienie, zakwaterowanie oraz jakąś sumę pieniędzy. W Anglii minimum 50 funtów na tydzień.
Jako Au-Pair wyjeżdzasz za pomocą agencji lub szukasz rodziny przez internet na specjalnych stronach typu
www.greataupair.com
www.aupair-world.net

Pozdrawiam, papa :)
dzieki ci bardzo sikioreczko jak mzoes znapisz mi przez jaka firme moge sie udac najlepiej z nazeczona lub podaj mi emial to pogadamy lub gg oki z gory dzikuje pozdrawiam

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe