Birmingham praca

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o pomoc szukamy pracy w Birmingham prosze o kontakt [email] dziekuje
nadal szukasz pracy w Birmingham?? A moze masz juz prace i szukasz kogos do mieszkania??
jesli ktos zainteresowany birmingham, to mail do mnie, [email] ja juz tu dwa tyg siedze i w sumie pomagam zalatwiac urzednicze sprawy znajomym korzy siedza tu juz ponad rok ;D
Wybieram się do BIrmingham, mieszkanie mam załatwione, nie wiem tylko jak tam z pracą. Jestem technikiem mechanikiem i chciałbym znaleźć coś w swoi fachu. Może wiesz jak jest na rynku z tym fachem? napisz jak możesz mój adres; [email] Pozdrawiam
witam czy ta twoja pomoc jest jeszcze aktualna..? bo chce własnie sie tam wybrac do pracy mogłbym mi pomoc..?? [email]
Początkiem lipca bede w Birmingham- potrzebuje znalezc tam prace.
Cześć wszystkim...Mam takie pytanie, moje planu na wakacje to praca właśnie w Birmingham...jak myślicie będzie ciężko coś znaleźć tak na koniec czerwca...będę tam pewnie ok 23, więc jeśli ktoś miałby ochotę i czas na pomoc( lub wie gdzie warto się rozglądać za pracą) to jestem bardzo chętna i wdzięczna:)
Nie znajac twoich umiejetnosci, doswiadczenia w pracy (gdzie i na jak dlugo), stopnia jezyka ang i innego - kto cos moze powiedziec?
Hm....wiec jak na mnie to mój angielskie nie jest zły....w zeszłym roku już byłam w anglii pracowałam w McD i Bootsie....w tym roku zaplanowałam zmianę miasta....A w Polsce pracowałam już jako kelnerka, byłam opiekunem kolonii, zazwyczaj staram sie co roku robić coś nowego....
Jestem w Birmigham od paru dni z chłopakiem i do tej pory nie możemy znaleźć pracy. mamy po 19 lat. jak ktoś ma jakąkolwiek ofertę to piszcie;) praca w barze magazynie mcD czy cokolwiek ;D będę wdzięczna za pomoc [email]
Hejka, szukam informacji o mieszkaniu i ewentualnie pracy w Birmingham. Pod koniec kwietnia jade do UK z dziewczyną. Angielski komunikatywny, na poczatku zależy nam na jakiejkolwiek pracy w fabryce, mamy doświadczenie. Dzięki za każdą pomoc. Mailujcie [email] lub gygy 3173462
piersze, nie wyruszaj z Polski zanim nie masz gwarantowanej pracy. Drugie, poszukaj na gumtree ceny mieszkan, zeby dokladnie zrozumiec, ze nie jest tak latwo. No i chyba oczywiste, w UK jest teraz brak pracy na wszystkich stanowiskach.
Chyba nie oczekujesz, ze ktos ma tracic swoj cenny czas zeby szukal pracy dla Ciebie. Kazdy sie martwi o swoja prace, a co dopiero szukac cos dla nieznanej, obcej osoby i to jeszcze z innego kraju.
Oczywiscie, czy mnie posluchasz to jest twoje, ale nie przyjezdzaj tylko po to, zebysmy pozniej placili z naszych podatkow zeby Ciebie odsylac do Polski.
Pierwsze - nie mam innego wyjścia ale chyba nie o to się rozchodzi w tym temacie. Drugie - z czym nie jest łatwo, z cenami mieszkań czy z szukaniem bo nie bardzo rozumiem. Trzecie - nie jest oczywiste, że brak pracy co można stwierdzić guglując albo zwiedzając więcej stron poza gumtree.
Nie oczekuję i nawet przez chwilę o tym nie pomyślałem żeby ktoś załatwiał pracę lub mieszkanie za mnie. Forum z reguły jest po to aby wyrażać swoje opinie a także zasięgać pomocy oraz pomagać innym. Wykorzystując to zależy mi na informacji w stylu -"popytaj w agencjach m.in. takich i takich bo są w porządku" lub -"uderzaj w region taki i taki bo tam jest dużo fabryk lub możliwości na znalezienie mieszkania". Nie zależy mi na konkretnym wskazywaniu palcem do kogo mam się zgłosić ale nie wszyscy chyba to pojmują. I najważniejsze, terri trochę więcej optymizmu i życzliwości dla obcych z innego kraju.
>>I najważniejsze, terri trochę więcej optymizmu i życzliwości dla obcych z innego kraju.
...optymizm wylecial z mojej duszy, kiedy zycie dalo mi tak w du...ze sie ledwo pozbieralam.
...'dla obcych z innego kraju'...sam nie wiesz co my, tubelcy robilismy dla obcych z innego kraju, zeby tylko potem dostac jak to mowia w du.. od nich, tylko wstydu najedlismy sie niekiedy, a od siebie to moge powiedziec, ze bylam wyzywana od ostatniej k.... kiedy cos nie wyszlo.
W zyciu tylko mozna polegac na jednym czlowieku.
i p.s. Polska nie jest obcym krajem dla mnie.
Przykro mi terri ale zachęcam do wylewania swojej frustracji w innym temacie i nie traktowania wszystkich jedną miarą. Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków