Czerwiec 2012 - pomysl na wlasny interes za granica

Temat przeniesiony do archwium.
Mam 25 lat i duze doswiadczenie w pracy za granica w Europie. Pracowalem w przeroznych miejscach: od budowy do restauracji, od fabryki do kierowcy. Niektore prace byly bardziej ciekawe, a niektore mniej. Jednak zawsze z uwaga obserwowalem jak co niektorzy bardziej przedsiebiorczy miejscowi pracowali dla siebie we wlasnym interesie, przy tym o wiele lepiej zarabiajac. Dlatego tez
planuje wyjazd za granice na przelomie maju/czerwca 2012, i tym razem chce stworzyc wlasna mozliwosc zarabiania pieniedzy za granica i pracowac dla siebie - czyli wlasny interes. Jest wiele roznych mozliwosci zeby zarobic lepsze pieniadze niz zwykla praca platna na godziny, trzeba myslec przedsiebiorczo i kreatywnie, tak jak w Polsce i wszedzie z reszta. Wiekszosc ludzi nawet nie chce myslec o temacie poniewaz zdaje sie im ze trzeba inwestowac i wynajac miejsce lub lokal, i zarejestrowac to. Niekoniecznie - temat wydaje sie bardziej skomplikowany niz w rzeczywistosci jest, wszystko jest do zalatwienia, tylko tak jak mowie, trzeba naprawde sie zastanowic nad tym. Ja mam pare pomyslow bez koniecznosci inwestowania pieniedzy, i chcialbym pogadac z tymi ktorzy takze o tym mysleli, lub chca sie podzielic ciekawymi pomyslami, lub sami juz cos dokonali, lub ktorzy chca zrobic cos wspolnie i szukaja partnerow. Skontakujmy sie - [email]

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie