Wspólny wyjazd za granicę- Śląsk

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie, szukam dziewczyny na wspólny wyjazd za granicę- najlepiej Anglia ale również wchodzą w gre inne kraje.
Chciałabym wyjechać do pracy typu produkcja itp, najlepiej z agencji z zakwaterowaniem a potem jeśli byśmy chciały rozglądać się za czymś na miejscu.
Interesują mnie przedewszystkim osoby ze Śląska, aby już tutaj wszystko wspólnie załatwić oraz oczywiście wybrać ofertę pracy.
Chcę wyjechać jak najszybciej, mam 25 lat.

Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt.
Pozdrawiam

Witam
Diana równiez szukam pracy za granica,może wspólnie coś wymyślimy,podaj jakis kontakt do siebie,mieszkam pod Krakowem

Hej ja jestem z Krakowa mam na imię Paulina i mam 25 lati też szukam pracy.Może Szkocja???Słyszałam że bardzo łatwo znaleźc prace w Glasgow.Macie jakiś pomysł jak by to wszystko zorganizowac???Moje gg w razie czego 2191837
A co powiecie na wolną dwójkę w Manchester?
Czesc dziewczyny, chetnie wyjade z Wami do pracy: Dania,Holandia lub Anglia, odezwijcie sie.
witam serdecznie ja tez z dziewczyna szukam pracy za granica razem razniej jest ktos chetnych prosze o kontakt [email] jestesmy z katowic
witam dziewczyny. potrzebuję rady osoby doświadczonej w angli. O 14 mam zadzownic do hotelu w anglii na umówioną rozmowę z workuk. bardzo sie denerwuję, znam angielski na średnim poziomie, to moja pierwsza rozmowa z anglikiem. nie wiem o co może mnie zapytać w trakcie rozmowy? czy przygotować jakąs "mowę" o sobie? Dodam, że nie będe dzwonić i pytać czy jest praca, menadżerka wie kiedy chce wyjechać, wrócić, ma moje cv, mam ustalony zakres obowiązków kelnerki. nie chcę tego spalić bo to fajne miejsce koło Bristolu nad morzem. czy ktoś może ma jakiś pomysł jak mam się przygotować? Powtórze, nie jestem orłem z angielskiego.
dziękuję wszystkim
Temat przeniesiony do archwium.